Logowanie Zarejestruj


Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kopiowanie miast
Autor Wiadomość
bisson1976
Gość
Gość

Skąd:
 
Podziękował:
Podziękowano mu raz(y)
Post: #5
RE: Kopiowanie miast
(04/05/2015 08:18 AM)WGawrył napisał(a):  Witam. Przepraszam, że tak prosto z mostu i bez przywitania na forum, ale przypiliło mnie na modowanie, a że początkujący mocno jestem, to potrzebuję pomocy.Smile

Otóż, chcę sobie dodać kilka miast, i dodaje je w definicjach itd., wszystko działa, tylko jak dochodzi do stawiania modeli i dróg, to wychodzi mi to nijako. Znaczy się, nie mam zmysłu architekta i co tu dużo mówić, miasta są obrzydliwe. Wpadłem więc na pomysł, żeby sobie przekopiować miejscowości, które już istnieją. Nie wiem, czy się jasno wyraziłem: znajduję Lublin, zaznaczam cały jego obszar, ctrl +c, wybieram miejsce dla nowego miasteczka, ctrl + v, zmieniam nazwę na docelową. I teraz pytanie, co jeszcze trzeba zrobić, żeby to działało? Wiadomo, firmy takie jak w Lublinie, to mam, salony mam, tylko czy to nie będzie w jakiś sposób się gryzło?
Z góry dziękuję za wszelkie wskazówki
Witaj. To Cię przypiliło na kopiowanie miast a nie na modowanie.
Ja tam w sumie , krótko moduję , zaczynałem od 1 uliczki , potem od własnej bazy , po 2 miesiącach edytowałem pierwsze miasto w ME.
Dzisiaj po roku czasu robię własna mapę i jedno Ci powiem nie trzeba mieć zmysłu architekta żeby robić miasta , wystarczy dobra mapa papierowa i ggogle street viev jeżeli chcesz podejrzeć jakiś kawałek obszaru który chcesz budować.
Co do robienia nowych państw, miast , firm to zawsze warto zajrzeć jak wyglądają takie definicje w oryginale. Powodzenia w budowaniu ...
04/05/2015 05:23 PM
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Kopiowanie miast - WGawrył - 04/05/2015, 08:18 AM
RE: Kopiowanie miast - krysio992 - 04/05/2015, 10:15 AM
RE: Kopiowanie miast - WGawrył - 04/05/2015, 12:29 PM
RE: Kopiowanie miast - krysio992 - 04/05/2015, 03:15 PM
RE: Kopiowanie miast - bisson1976 - 04/05/2015 05:23 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Sponsor forum: EKLOCKI.NET - Sklep z klockami LEGO Warszawa