Logowanie Zarejestruj


Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zbiór Tutoriali Graficznych
Autor Wiadomość
MAD MAX Offline
F U R Y - R O A D
****
Trucker

Skąd: Łódź
Liczba postów: 4,178
Dołączył: 23/12/2014
Reputacja: 195
Podziękował: 2204
Podziękowano mu 2840 raz(y)
Post: #1
Zbiór Tutoriali Graficznych
Witam wszystkich zakładam ten temat, z myślą o osobach które chciały by osobiście stworzyć swój własny, unikalny i efektowny skin. Sam tworzę skiny dla siebie, dla innych na zamówienie i do ogólnego downloadu, i nie jednokrotnie powiedziano mi coś w stylu
,,Ja nie wiem jak zrobić taki efekt, nie znam tak dobrze programu''. Programów do zabawy z grafiką jest wiele, ale najpopularniejsze są chyba Gimp i Photoshop ja osobiście używam programu Photoshop CC2014. Mówiąc szczerze osoba która nigdy wcześniej nie miała do czynienia z tymi programami, po zainstalowaniu i włączeniu nawet nie wie od czego zacząć. Programy te są bardzo rozbudowane i mają wiele możliwości, sam osobiście nie mogę powiedzieć że bardzo dobrze znam Photoshopa. Uczę się robić różnego rodzaju efekty, napisy i innych rzeczy, z różnych stron z tutorialami ale głównie z YouTube.

Będę tu wstawiał wszelkiego rodzaju filmiki szkoleniowe, w moim przypadku będą to filmiki z Photoshopem. Też zwracam się z prośbą do osób które już mają wprawę w zabawie z grafiką i różnego rodzaju rzeczami, które wykonuję się w programach do edycji zdjęć. Osoby te niech również wstawiają swoje tutoriale szkoleniowe.

DO OSÓB KTÓRE CHCĄ WSTAWIĆ FILMIK - TUTORIAL

Wstawiany Filmik - Tutorial powinien być w języku Polskim, być nakręcony dość wolno. Tak żeby było dobrze widać gdzie i jaka funkcja się znajduję i w jakich przypadkach jest wykorzystywana. Powinien być w dość dobrej jakości aby dobrze i wyraźnie było wszystko widać.

DO OSÓB KTÓRE CHCĄ SIĘ NAUCZYĆ TWORZENIA WŁASNYCH SKINÓW WYKORZYSTUJĄC MATERIAŁY SZKOLENIOWE ZAWARTE W TYM TEMACIE

Jeśli chcesz stworzyć swój własny skin do ETS 2. To najpierw zapoznaj się z poradnikiem powstawania MODU na SKIN napisanego przez Michal_Z_gno.

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.


Jak już poznałeś zasadę powstawania MODU na SKIN to teraz możesz zacząć zabawę z grafiką Big Grin


Na początek dwa filmiki z których sam się uczyłem

Dodam że wiedzę z tego filmiku wykorzystałem przy tworzeniu tego skinu dla siebie

Image

Dzięki wyboru opcji EKRAN uzyskałem lekko prześwitującą kobietę na tle flagi

Dodawanie ognia i efektów świetlnych. Photoshop tutorial




Jak zrobić ognisty pędzel w Photoshopie - http://www.Grafikuj.pl


(Ten post był ostatnio modyfikowany: 03/06/2015 11:03 AM przez MAD MAX.)
03/06/2015 10:37 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
 Podziękowań: Michal_Z_gno , djdarklighter , kurczak100012 , GrakuPL , Mariusz I , Darson , limowski
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Zbiór Tutoriali Graficznych - MAD MAX - 03/06/2015 10:37 AM
RE: Zbiór Tutoriali Graficznych - MAD MAX - 04/06/2015, 10:51 AM
RE: Zbiór Tutoriali Graficznych - MAD MAX - 01/07/2015, 11:45 PM
RE: Zbiór Tutoriali Graficznych - MAD MAX - 05/07/2015, 06:52 PM
RE: Zbiór Tutoriali Graficznych - MAD MAX - 06/07/2015, 06:22 PM
RE: Zbiór Tutoriali Graficznych - MAD MAX - 07/07/2015, 06:12 PM
RE: Zbiór Tutoriali Graficznych - MAD MAX - 31/07/2015, 10:46 AM
RE: Zbiór Tutoriali Graficznych - MAD MAX - 15/08/2015, 11:00 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Sponsor forum: EKLOCKI.NET - Sklep z klockami LEGO Warszawa