Logowanie Zarejestruj


Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Oświetlenie znaków niebezpieczny zakręt DLC Skandynawii
Autor Wiadomość
RadolSzczecin Offline
Trucker
****
Trucker

Skąd:
Liczba postów: 944
Dołączył: 07/12/2014
Reputacja: 75
Podziękował: 1
Podziękowano mu 2599 raz(y)
Post: #5
RE: Oświetlenie znaków niebezpieczny zakręt DLC Skandynawii
Nie ma to nic wspólnego bo kolega pisze o terenach Polski nie wspominając nic o mapie PR.
Prawdopodobnie to znaki na skandynawie są powiązane ze znakami używanymi w Polsce i jest to sprawka SCS-u.

Nie jestem pewny czy aby te znaki ogólnie nie są uniwersalne - tylko tkstury mają dedykowane pod dany kraj i to chyba nawet nie pod każdy oddzielnie.

Przed chwilą sprawdzałem i żaden z tych znaków na 3 kraje skandynawii jakie satan wrzucił do tego moda nie są używane na terenie mapy PR, więc nie wiem co tam Wam się zmieniło na terenie Polski ale raczej na pewno nie przez ten mod.

Mapa PR wprowada własne takie znaki i to właśnie pierwotnie zrobione przez satana - także chyba wersje 'świecące'

Z tego co widziałem tylko Dania i Niemcy mają kolorystycznie takie same te znaki.
Polska nie ma w ogóle oryginalnie takich znaków o nibezpiecznym zakręcie - na terenie polski (dlc_east) są używane chyba niemieckie wersje.
Norwegia ma czarne tło żółte pasy, a Szwecja niebieskie tło.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 27/06/2015 10:44 AM przez RadolSzczecin.)
27/06/2015 10:16 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
 Podziękowań: sewcio65
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Oświetlenie znaków niebezpieczny zakręt DLC Skandynawii - RadolSzczecin - 27/06/2015 10:16 AM

Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  [ETS2] Oświetlenie znaków niebezpieczny zakręt v 2.4 (nieoficjalna aktualizacja)) satan19990 18 11,210 16/06/2022 01:50 PM
Ostatni post: Bozo

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Sponsor forum: EKLOCKI.NET - Sklep z klockami LEGO Warszawa