Logowanie Zarejestruj


Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
moje zmagania z niecodziennymi ładunkami
Autor Wiadomość
rafaelcz82 Offline
Trucker
****
Trucker

Skąd: Wołomin
Liczba postów: 626
Dołączył: 26/08/2015
Reputacja: 16
Podziękował: 402
Podziękowano mu 691 raz(y)
Post: #37
RE: moje zmagania z niecodziennymi ładunkami
Konrad, komp swój okres świetności miał jakieś cztery lata temu. Przez wzgląd na żonę wybór padł na zestaw all in one, w którym jedyne co mogłem zrobić od siebie w międzyczasie, to dodać 8gb ram. Inne modyfikacje nie wchodzą w grę, bo jest to zestaw zamknięty, coś na analogię laptopa. No i niestety żona nie chciała w mieszkaniu blaszaka, który w jej opinii jest zbędnym meblem do zbierania kurzu :-)

Borsuk, jestem na okresie próbnym. Jak wykręcę to minimum 20k km, może szef da jakiś młodszy ciągnik do ujeżdżania. No, o ile firma wcześniej nie padnie :-) Bo jak się teraz tutaj na forum zagląda, to dzień w dzień pojawiają się nowe komunikaty o ogłoszeniu upadłości.
Do tego moje doświadczenie z vskami jest takie, że do której się nie załapałem, to ta zwijała swoją działalność w góra pół roku.
W sumie rzeczywistość nie pozostawia złudzeń. ETS2 ma już chyba pięć lat... w tym czasie ta gra mogła się już wielu osobom dość mocno ograć i znudzić, inni zmienili podejście do życia i spędzania wolnego czasu. Praca, dziewczyny, być może rodzina i dzieci. Dla kogoś w takiej sytuacji znalezienie czasu na dłuższą posiadówkę przy kompie może być trudne, czasem wiązać się z zarywaniem nocy. Co innego jest siąść od czasu do czasu walnąc sobie traskę w ETS, a co innego prowadzić vskę, panować nad kierowcami, działalnością wirtualnej firmy itp. Na to wszystko potrzeba mega dużo czasu, a pieniędzy z tego przecież nie ma. To, taka szara rzeczywistość...
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 29/05/2017 10:17 PM przez rafaelcz82.)
29/05/2017 10:16 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
 Podziękowań: Borsuk
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: moje zmagania z niecodziennymi ładunkami - Szwagier - 20/11/2015, 06:46 PM
RE: moje zmagania z niecodziennymi ładunkami - rafaelcz82 - 29/05/2017 10:16 PM
RE: moje zmagania z niecodziennymi ładunkami - polak123 - 17/06/2017, 02:00 PM
RE: moje zmagania z niecodziennymi ładunkami - polak123 - 17/06/2017, 06:12 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Sponsor forum: EKLOCKI.NET - Sklep z klockami LEGO Warszawa