Logowanie Zarejestruj


Ankieta: Czy chciałbyś/chciałabyś osoby samodzielnie tłumaczące nowości pojawiające się na blogu SCS?
Tak, ktoś powinien to tłumaczyć samodzielnie, będzie bardziej zrozumiałe.
Nie, tłumaczenie przez translator jest wystarczające.
[Wyniki ankiety]
Uwaga: To jest publiczna ankieta, więc każdy może zobaczyć na co zagłosowano.
Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 głosów - 5 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wrzucanie nowości z blogu SCS
Autor Wiadomość
limowski Offline
(づ ̄ ³ ̄)づ
******
Moderator

Skąd: Limkowice
Liczba postów: 2,040
Dołączył: 19/02/2014
Reputacja: 211
Podziękował: 3696
Podziękowano mu 3332 raz(y)
Post: #5
RE: Wrzucanie nowości z blogu SCS
(15/03/2016 07:23 PM).:KoxTrucker:. napisał(a):  Ja, aby tłumaczenie miało ręce i nogi, najpierw daję news do Google Translate, a potem modyfikuję to tak, aby całość była dość logiczna. Tongue

Ty serio gadasz? To też jest logicznie opisane? http://etrucks.pl/thread-37433.html


Co do pomysłu to z jednej strony masz rację, że tłumaczeń Google'a nie czyta się dość przyjemnie ale z drugiej strony lepsze to niż nic (tak jak w przypadku podanym powyżej). Druga sprawa jest taka, że aby były tylko sensownie przetłumaczone newsy to osoby zajmujące się ich przekładaniem na język polski musiałyby co chwilę sprawdzać blog SCS Software, aby nikt inny ich nie wyprzedził i nie powstawały wątki z tłumaczeniami prosto od Google lub co gorsza takie, jak ostatni napisany przez kolegę .:KoxTrucker:.

Jeśli zaś chodzi o mnie to zawsze, gdy mam taką możliwość, staram się opisywać nowości własnymi słowami. No ale nie zawsze czas jest mi przychylny.

Image Image
15/03/2016 07:34 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
 Podziękowań: Michal_Z_gno , skaecik
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Wrzucanie nowości z blogu SCS - skaecik - 14/03/2016, 10:14 PM
RE: Wrzucanie nowości z blogu SCS - limowski - 15/03/2016 07:34 PM
RE: Wrzucanie nowości z blogu SCS - hCYk - 15/03/2016, 08:02 PM

Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Tłumaczenia i poprawianie tłumaczeń newsów z blogu SCS itp. skaecik 6 3,957 23/03/2016 06:21 PM
Ostatni post: Gaberus

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Sponsor forum: EKLOCKI.NET - Sklep z klockami LEGO Warszawa