Logowanie Zarejestruj


Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Radeon R9 280X - Nowe sterowniki odmówiły całkowitego posłuszeństwa
Autor Wiadomość
Aras. Offline
Hetman Wielki Koronny !
*****
Pomocnik

Skąd: Zamojszczyzna !
Liczba postów: 2,914
Dołączył: 14/12/2014
Reputacja: 367
Podziękował: 354
Podziękowano mu 3088 raz(y)
Post: #8
RE: Radeon R9 280X - Nowe sterowniki odmówiły całkowitego posłuszeństwa
Witajcie ponownie

Pozwolę odkopać temat sprzed 2 miesięcy i podzielić się niezbędnym doświadczeniem w dziedzinie kart AMD Radeon, od momentu walki ze sterownikiem (wersja 17.3.3) postanowiłem zaktualizować do najnowszej i spróbować je zainstalować na czysto, efekt? Udało się, błędy które opisywałem wcześniej zostały naprawione,

Przypadki opisane prze ze mnie pokazują jak było przed a jak jest teraz znajdują się poniżej, mam nadzieje że wiecie o czym ja do was mówię, jeśli już wiecie to powinniście tak postępować tak jak ja pokazuje.

1) Euro Truck Simulator 2
Przed: Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść. | Teraz: Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.

2) Counter-Strike: Global Offensive
Przed: nie ruszył | Teraz Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.

3) Spintires
Przed: Nie odpalany był | Teraz: Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.

4) Indeksowanie
Przed: Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść. | Teraz: Weszło jak chciało, jest dobrze Big Grin

Wniosek/Podsumowanie:
Trzeba było poczekać aż Radek się wnerwi i zainstalować najnowszy sterownik jak popadnie, Moim zdaniem lepiej jest zrobić na czysto ponieważ jak zauważam, wzrasta miejsce na dysku systemowym o kilkadziesiąt procent, to chyba dobrze prawda?
Poczekać kilka następnych wersji i dopiero wtedy ładować, a nie jak to robią informatycy z wersji na wersję, też można ale pewniak nie jestem czy coś znowu nie zadziała.

Właściwie już chyba wszystko powiedziałem na temat mojego problemu i mam nadzieje że już wiecie jak postępować z podobnym problemem Big Grin

Podziękowania kieruje dla Borsuka który miał styczność z kartami Radeon, someone1989 za wszelakie wytłumaczenia związane z moją problematyką

Pozdrawiam! Big Grin

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 27/06/2017 12:41 PM przez Aras..)
27/06/2017 12:41 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
 Podziękowań: Marmac , someone1989
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Radeon R9 280X - Nowe sterowniki odmówiły całkowitego posłuszeństwa - Aras. - 27/06/2017 12:41 PM

Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Opinia AMD Radeon HD 4850 1024 MB 1 GB PCIE Truck781 1 1,751 20/04/2019 02:06 PM
Ostatni post: Truck781
  Sterowniki Osesek 3 1,772 12/10/2013 08:20 PM
Ostatni post: Osesek

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Sponsor forum: EKLOCKI.NET - Sklep z klockami LEGO Warszawa