Logowanie Zarejestruj


Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 głosów - 5 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Błędy w polskim tłumaczeniu ETS2
Autor Wiadomość
mrzumi Offline
Trucker
****
Trucker

Skąd:
Liczba postów: 121
Dołączył: 11/11/2011
Reputacja: 6
Podziękował: 35
Podziękowano mu 97 raz(y)
Post: #1
Błędy w polskim tłumaczeniu ETS2
Witajcie. Tak jak ustaliłem w shoutboxie z Anią, zakładam temat, w którym chciałbym abyście zgłaszali wszystkie błędy dotyczące tłumaczeń ETS 2 na język polski.

Pomoc testera w open becie, to nie napisanie gdzieś, w przypadkowym miejscu, na jakiejś grupie "SCS dalej nie poprawiło tłumaczeń". Pomoc to danie znać co konkretnie jest źle, w miejscu z którego odbierze to właściwa osoba. Zwykle jest to forum SCS Software.

W dzisiejszym buildzie open bety do ETS 2 (1.30.0.29) pojawiły się brakujące tlumaczenia w ETS2. Wykonałem je w dniu wczorajszym wraz z Erykiem z SCS Software. Jako że mam dostęp do systemu tłumaczeń, nie komplikujmy jednak, gdy tego nie trzeba.

Bardzo prosiłbym Was o zgłaszanie w tym temacie wszystkich pochodzących z najnowszej bety błędów dotyczących tłumaczeń na język polski:
  • błędnych tłumaczeń
  • braku tłumaczeń
  • literówek
  • tłumaczeń nie mieszczących się w okienkach/ przeznaczonych dla nich polach
  • pomysłów zmiany konkretnego tłumaczenia na lepsze

Bardzo prosiłbym o podsyłanie tutaj wszystkich błędów i informację o charakterze. Prosiłbym w miarę możliwości o screenshoty albo przynajmniej o informację o brzmieniu złego tlumaczenia i o tym jak ono brzmi.

Myślę że największą uwagę potrzeba by zwrócić na
  • Okna menedżera ciężarówek i naczep
  • Okna ustawień
  • Okna dialogowe
Z góry dzięki i chwała wszystkim chętnym do pomocy :-)

A no i wjechały przetłumaczone osiągnięcia steam: http://steamcommunity.com/stats/227300/achievements
28/11/2017 10:24 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
 Podziękowań: Michal_Z_gno , Ania , Kukasz , err1911
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Błędy w polskim tłumaczeniu ETS2 - mrzumi - 28/11/2017 10:24 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Sponsor forum: EKLOCKI.NET - Sklep z klockami LEGO Warszawa