Logowanie Zarejestruj


Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ets 2 denerwujący błąd w gamelog-u.
Autor Wiadomość
RadolSzczecin Offline
Trucker
****
Trucker

Skąd:
Liczba postów: 944
Dołączył: 07/12/2014
Reputacja: 75
Podziękował: 1
Podziękowano mu 2599 raz(y)
Post: #7
RE: Ets 2 denerwujący błąd w gamelog-u.
Oczywiście masz racje bo ja zawsze pisząc o modach na dodatkowe pojazdy i traffic w domyśle mam właśnie mody od niego - czyt. Jazzycat'a
Mody Jazzycata dodają coraz więcej i coraz więcej, parametry są na limitach i mały błąd lub konflikt z innym podobnym modem powoduje że gra po prostu nie wyrabia.

Po za tym w pewnym momencie już tak rozbudowany mod powinno się praktycznie zrobić 'na nowo' na nowych plikach bo nie jestem pewny jak bardzo autor przykłada się do każdej aktualizacji na steamie i czy kolejna, następna wersja nie jest zrobiona sposobem "ważne aby działał"

p.s.
Moja uwaga odnosiła się do tego co napisałeś że ten błąd nie jest denerwujący - bo jest.
Jest to jeden z błędów krytycznych.
Błąd który w każdym, niespodziewanym momencie może spowodować wywalenie się gry jest chyba najgorszym z błędów - musisz to przyznać.
Swoją odpowiedzią nic nie wniosłeś i w jakimś stopniu wprowadziłeś w błąd sugerując by nic z tym nie robić.

ps2
Niektórzy lubią mieć super duży ruch i wszelką możliwą ilość samochodów i naczep w ruchu AI. Używaja jednocześnie do tego różnych modów z róznych źródeł.
Nie wszystkie są jednakowo zaktualizowane, mogą sie też wykluczać o czym nawet autorzy nie muszą wiedzieć - dopiero w grze to wychodzi gdy użyjemy ich jednocześnie.

Prawda jest taka że najbardziej stabilną grę i profile mają Ci co nie przesadzają ani z modami ani z mapami.
Należy się trzymać zasady- co za dużo to nie zdrowo Tongue
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 10/04/2018 11:20 PM przez RadolSzczecin.)
10/04/2018 11:04 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
 Podziękowań: Adam.J , err1911
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Ets 2 denerwujący błąd w gamelog-u. - RadolSzczecin - 10/04/2018 11:04 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Sponsor forum: EKLOCKI.NET - Sklep z klockami LEGO Warszawa