Logowanie Zarejestruj


Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 6 głosów - 3.5 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
YouTubowa przygoda Marcina 2164
Autor Wiadomość
Michal_Z_gno Offline
..::Administrator::..
*******
Administrator

Skąd: Gniezno
Liczba postów: 15,095
Dołączył: 08/10/2010
Reputacja: 640
Podziękował: 34087
Podziękowano mu 15536 raz(y)
Post: #72
RE: YouTubowa przygoda Marcina 2164
Przejrzałem sobie tą drogę z ATS-a na google i w grze jak na skalę oraz standardy SCS-u jest zrobiona całkiem spoko a i te limity prędkości też są takie niskie w realu.


Ps. Adam.J ale to nie bardzo da się tak przez prawie pół godziny gadać o jednej mapce czy modzie bo to jest jak dla mnie nudne a jaka mapka jest to każdy widzi i powinien sam wyciągnąć jakieś tam własne wnioski a najlepiej to jest samemu sprawdzić ją w praktyce (bo mapka od matameta jest spoko i warto ją sobie wypróbować).
Oczywiście są yottuberzy którzy gadają nawet godzinę i więcej o jakimś modzie ale jak dla mnie to w takich filmikach jest za dużo "mydła" - po prostu jarają się każdą najmniejszą drobnostką, chwalą wszystko co się da i zaglądają w każdy kąt co moim zdaniem zabija tylko naturalny ludzki odruch poznawczy - ludzie wolą oglądać YT niż sami zagrać w jakąś grę. Jak dla mnie moda (mapkę) powinno się opisać w filmiku krótko i dość ogólnie a resztę niech każdy sam odkryję czy dojrzy coś na nagraniu.
Tu Marcin jak dla mnie robi coś innego i coś ciekawszego do oglądania bo jest jakieś wprowadzenie i kilka słów o modzie a dalej już zupełnie inny temat który zawsze jest zagadką (nie wiadomo o czym będzie filmik jak się go nie obejrzy w całości). Po prostu na moje jest ciekawiej bo nie trzeba słuchać "godzin gadania" o tym samym modzie i to często w dodatku w samych różowych barwach (ostatnio zauważyłem, że mało jest youtuberów przekazujących w miarę rzetelne opinie - takie ot moje spostrzeżenie Tongue).

Image
Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 22/08/2018 02:14 PM przez Michal_Z_gno.)
22/08/2018 02:11 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
 Podziękowań: Hardcor123 , Marcin 2164
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: YouTubowa przygoda Marcina 2164 - jordix - 23/07/2018, 08:34 AM
RE: YouTubowa przygoda Marcina 2164 - Michal_Z_gno - 22/08/2018 02:11 PM

Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  W trasie Marcina! Marcin26 98 30,700 03/07/2018 10:18 PM
Ostatni post: Ukaszeł
  Wojaże Marcina Marcin D 12 4,213 16/04/2017 05:17 PM
Ostatni post: Marcin D

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Sponsor forum: EKLOCKI.NET - Sklep z klockami LEGO Warszawa