Logowanie Zarejestruj


Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 głosów - 5 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Revisiting Germany - Odbudowa Niemiec
Autor Wiadomość
Michal_Z_gno Offline
..::Administrator::..
*******
Administrator

Skąd: Gniezno
Liczba postów: 15,103
Dołączył: 08/10/2010
Reputacja: 640
Podziękował: 34124
Podziękowano mu 15569 raz(y)
Post: #22
RE: Revisiting Germany - Odbudowa Niemiec
(02/06/2018 10:31 AM)mrzumi napisał(a):  Nie neguję, aczkolwiek to co mówisz by raczej miało zastosowanie do stolic większych Państw.
Z Lublina by mi pozostawały albo loty Lufthansą - w jedną stronę zawsze było całkiem sporo - niewiele ponad 4h z przesiadką, w drugą dopiero od niedawna przesunęli lot z Pragi tak, że można przesiąść się w Monachium ;-).
A koszty takiej podróży? 2,5-3 tysiące w dwie strony ;-) Chcielibyście żeby budżet za wasze zakupione dodatki był wypłacany na bilety lotnicze w dużych ilościach? ;-). Alternatywnie to (oprócz własnego auta) nie dotrę do Pragi poniżej 12h.

Jest jeszcze jeden aspekt. Zarządzanie zespołem rozproszonym w różnych lokalizacjach, gdzie większość to młodzież dla której to pierwsza praca. A to nie jest hop siup ;-)

Z Lublina są przecież pociągi do Warszawy (wiem bo nie raz jeździłem na tej trasie) a z niej pewnie są lepsze połączenia z Pragą.
Tak czy siak trochę za bardzo tu przedstawiłeś sprawę na przykładzie Polski gdzie połącznia lotnicze i nie tylko są raczej na średnim poziomie a z krajów "Zachodnich" jest z tym jednak dużo lepiej.

Zarządzanie to też na moje nie problem przecież mamy XXI wiek i powszechne są wszelkie formy komunikacji elektronicznej więc można a nawet trzeba z tego korzystać (wystarczy z jedna osoba na stałe w Pradze która by ogarniała tą komunikację i koordynację działań).
Jeśli chodzi o młodzież to też jest moim zdaniem plus ponieważ osoby podejmujące pierwszą pracę są łatwiejsze do wyszkolenia pod konkretny tryb pracy niż ktoś kto pracuję już w którymś zakładzie (zawsze są jakieś tam nawyki z poprzedniej pracy).
Po za tym młodzi ludzie mają zwykle więcej chęci do pracy a co za tym idzie są wydajniejsi.

Image
Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.
02/06/2018 11:06 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Revisiting Germany - Odbudowa Niemiec - Michal_Z_gno - 02/06/2018 11:06 AM
RE: Revisiting Germany - Odbudowa Niemiec - Macixxo - 15/07/2018, 08:41 PM
RE: Revisiting Germany - Odbudowa Niemiec - Macixxo - 15/07/2018, 08:51 PM
RE: Revisiting Germany - Odbudowa Niemiec - Macixxo - 15/07/2018, 08:59 PM

Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  New ETS2 Paint Jobs Pack: Germany Rabtuś 0 2,498 01/10/2014 04:31 PM
Ostatni post: Rabtuś

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Sponsor forum: EKLOCKI.NET - Sklep z klockami LEGO Warszawa