Logowanie Zarejestruj


Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 głosów - 5 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Revisiting Germany - Odbudowa Niemiec
Autor Wiadomość
Michal_Z_gno Offline
..::Administrator::..
*******
Administrator

Skąd: Gniezno
Liczba postów: 15,100
Dołączył: 08/10/2010
Reputacja: 640
Podziękował: 34110
Podziękowano mu 15553 raz(y)
Post: #54
RE: Revisiting Germany - Odbudowa Niemiec
mrzumi sam dopiero co pobieram 1.32 i zaraz sobie dokładniej potestuję te nowe Niemcy z zaciekawieniem ponieważ ten kraj jakoś mnie przyciąga pod względem transportu - pierwszy raz zdecydowałem się używać dopiero PM jak pojawiły się w nim i ze względu na właśnie przebudowane Niemcy (wcześniej mnie ta mapka nie bawiła wcale bo skupiała się na Skandynawii do której rzadko się wybieram w grze).
Czyli na razie mogę to porównać pod względem fotek, filmików i tego co do tej pory się pojawiło w sieci:
Dokładniej mapka SCS nie jest zła a nawet jest dobra choć wiadomo nie dorównuję PM bo żadna mapka od studia SCS nie będzie lepsza klimatycznie od projektu fanowskiego (chodzi tu o projekty w miarę poważne bo są też czasem i partactwa gorsze od mapy SCS-u) gdyż to na co może sobie pozwolić mapper amator nie może zrobić studio. Studio musi zrobić mapkę zwartą, optymalną i uniwersalną a amator może się bardziej pobawić w detaling czy spełnić jakieś swoje wizje. Tak czy siak klimat u SCS widać jest a i wydajność jest bankowo normalna jak w czystej grze czyli jest dobrze i można to ocenić w ciemno na 4 bo pewnie w trakcie gry znajdzie się jednak jakieś tam felerki.
Tak czy siak teraz sobie instaluję tą betę jeszcze na drugim kompie, wybadam sobie w praktyce jak to wygląda i może będę mógł napisać coś więcej i konkretniej.

@edit zrobiłem kilka tras i podtrzymuję zdanie, że można ocenić mapkę na czwórkę bo jest naprawdę spoko jak na darmowy update zwłaszcza jak mówi to osoba dość sceptycznie nastawiona do niektórych pomysłów i projektów SCS-u. Oczywiście z tych "felerków" można by tu wymienić np. stację paliw (wszystkie które mijałem były jednej sieci co trochę mnie akurat irytuję) i zrobić je jakieś bardziej dedykowane do tego kraju niż "farbowane" Francuzy.
Można by też dodać tą Lubekę obecną często na znakach i uruchomić ten port Travemünde bo stoi taki prawie gotowy, nieużywany i żal na niego patrzeć (podejrzewam, że z czasem będzie działał) Tongue
Oczywiście wiadomo mapka jest nadal nieskończona w 100% więc co będzie finalnie to czas pokaże.

Ps. mrzumi powiedz tam w SCS, że przydałoby się przed oficjalnym wydaniem nad spolszczeniem popracować bo wszystkie nowe opcje są po angielsku. I ten port Travemünde jest czasem na znakach pisany prawidłowo przez "ü" a czasem przez zwykłe "u".

Image
Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 12/08/2018 11:13 AM przez Michal_Z_gno.)
11/08/2018 03:59 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
 Podziękowań: Helmuuteq76
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Revisiting Germany - Odbudowa Niemiec - Macixxo - 15/07/2018, 08:41 PM
RE: Revisiting Germany - Odbudowa Niemiec - Macixxo - 15/07/2018, 08:51 PM
RE: Revisiting Germany - Odbudowa Niemiec - Macixxo - 15/07/2018, 08:59 PM
RE: Revisiting Germany - Odbudowa Niemiec - Michal_Z_gno - 11/08/2018 03:59 PM

Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  New ETS2 Paint Jobs Pack: Germany Rabtuś 0 2,480 01/10/2014 04:31 PM
Ostatni post: Rabtuś

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Sponsor forum: EKLOCKI.NET - Sklep z klockami LEGO Warszawa