Logowanie Zarejestruj


Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 2 głosów - 5 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Projekt DAF LF - z gry na biurko
Autor Wiadomość
Maacul Offline
Użytkownik
**
Użytkownik

Skąd:
Liczba postów: 85
Dołączył: 29/12/2018
Reputacja: 3
Podziękował: 6
Podziękowano mu 129 raz(y)
Post: #14
RE: Projekt DAF LF - z gry na biurko
(14/01/2019 08:49 PM)FKS Stal Mielec napisał(a):  Będziesz zamierzał drukować jakieś inne ciężarówki po tym dafie?
Uuuu, bardzo ciężkie pytanie na chwilę obecną. DAF, będący przedmiotem tego projektu traktuję jako projekt pilotażowy, nie mam bladego pojęcia czy to się od A do Z uda, czy całość będzie miała ręce i nogi, czy w ogóle nie będzie wstyd tego pokazać. Cały projekt dostarcza mi dużo nauki (w kwestii druku 3D) i coraz większych nadziei ze jednak model, który zrobiłem od zera, najeździłem się nim w ETS, a co najważniejsze, w jego pierwowzorze spędziłem 9 czy 10 najlepszych wakacji, stanie na moim biurku.
Co do planów na przyszłość to może przyczepa, ale wówczas przydałaby się już frezarka sterowana numerycznie, żeby połączyć wydrukowane plastikowe elementy z metalową konstrukcją, to już by było coś. Na 90% nie będę sobie drukował w ten sam sposób modelu którego sam od podstaw nie zrobiłem - podejrzewam że nie przynosiłoby mi to tyle frajdy i satysfakcji. Co za tym idzie, trzeba będzie modelować Wink
14/01/2019 09:11 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
 Podziękowań: Michal_Z_gno
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Projekt DAF LF - z gry na biurko - Maacul - 29/12/2018, 11:34 PM
RE: Projekt DAF LF - z gry na biurko - Maacul - 14/01/2019 09:11 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Sponsor forum: EKLOCKI.NET - Sklep z klockami LEGO Warszawa