Logowanie Zarejestruj


Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 2 głosów - 5 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Projekt DAF LF - z gry na biurko
Autor Wiadomość
Maacul Offline
Użytkownik
**
Użytkownik

Skąd:
Liczba postów: 85
Dołączył: 29/12/2018
Reputacja: 3
Podziękował: 6
Podziękowano mu 129 raz(y)
Post: #21
RE: Projekt DAF LF - z gry na biurko
(28/01/2019 12:46 AM)Michal_Z_gno napisał(a):  A przy okazji pytanie jak planujesz wykonać szyby (z czego i czy to też da się wydrukować taki element) Pytajnik
Odkryłeś słaby punkt tego projektu. Na 90% szyb po prostu nie będzie. Myślałem nad wydrukowaniem form do zrobienia odlewu z czegoś przezroczystego, ale nie mam pomysłu co by się nadało, bo szyby o małej przejrzystości, które by mi zasłaniały wnętrze mnie nie satysfakcjonują.

Standardowo update prac. Tempo nie jest zatrważające ponieważ dłubię model tylko weekendowymi wieczorami. Obecnie mam już sklejoną kabinę w jedną całość, z czego się niezmiernie ciesze. Świeżo po sklejeniu, także łączenia są lekko mówiąc słabe ale to nic. Spasowanie wszystkiego jest nieco bardziej problematyczne niż ma to miejsce przy gotowych modelach. Za tydzień również nie mam w planie żadnych wydruków, ewentualnie boczne owiewki. Będę walczył ze szpachlowaniem i maskowaniem łączeń, w wersji na gotowo nie mogą być one widoczne, dokończę dach (przetłoczenia) i fajnie by było zarzucić pierwszą warstwę podkładu, ale to już raczej zbyt ambitny plan na najbliższy weekend przy moim tempie prac.
Przy okazji przymiarka ze zderzakiem, o którym zapomniałem i nadal nie położyłem ostatniej wersji lakieru, o lampach nie wspominając, mea culpa. Nie mogę się doczekać lakierowania kabiny Smile

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.
03/02/2019 08:08 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
 Podziękowań: Dominiko , limowski , Heywood , Michal_Z_gno , Aras. , Kukasz , kamyczek
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Projekt DAF LF - z gry na biurko - Maacul - 29/12/2018, 11:34 PM
RE: Projekt DAF LF - z gry na biurko - Maacul - 03/02/2019 08:08 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Sponsor forum: EKLOCKI.NET - Sklep z klockami LEGO Warszawa