Logowanie Zarejestruj


Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 2 głosów - 5 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Projekt DAF LF - z gry na biurko
Autor Wiadomość
Maacul Offline
Użytkownik
**
Użytkownik

Skąd:
Liczba postów: 85
Dołączył: 29/12/2018
Reputacja: 3
Podziękował: 6
Podziękowano mu 129 raz(y)
Post: #35
RE: Projekt DAF LF - z gry na biurko
(06/03/2019 08:10 AM)bajda napisał(a):  Lepiej ten zaczep wykonaj z metalu(igła) Wink
Raczej będę w tym kierunku szedł, rozsądniejsze wyjście.

Nadszedł oczekiwane przeze mnie czas pierwszego podkładowania, żeby zobaczyć jak wygląda całość w jednej barwie, co rzecz jasna obnażyło ogromną ilość miejsc czekających na poprawki. Jak wspominałem na początku,, jakość mojego modelu do jakości sklejanych aut z tzw. wypraski to dwa różne światy, na co ma wpływ sporo składowych. Staram się tuszować mankamenty, ale rzeczy takie jak np. widoczne ścieżki kolejnych warstw filamentu będą widoczne i nic na to nie poradzę.
Proszę nie patrzeć na niedokładną warstwę podkładu - świadomy że będzie jeszcze jedna warstwa po poprawkach, prysnąłem możliwie cienko, aby uniknąć zaciemniania kształtów, szpar itp.
Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.

No i cóż mogę powiedzieć... Jest jak jest Smile
W pierwszej kolejności muszę szlifnąć jeszcze maskę, poszpachlować dach i wytłoczenia. Za tydzień mam nadzieję uda mi się wydrukować i przykleić owiewki na rogach kabiny z przodu jednocześnie tuszując ścieżki filamentu na całych narożnikach. Mam dylemat tylko, czy miejsc które znajdą się pod nimi zawczasu nie potraktować lakierem bazowym, ponieważ po przyklejeniu już tam ze sprayem nie dojdę. Po zrobieniu powyższego, kabinę zostawiam w podkładzie i zaczynam kompletować wnętrze. Dopiero po spasowaniu wnętrza kabina pójdzie na lakiernię.
24/03/2019 09:23 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
 Podziękowań: Michal_Z_gno , kamyczek , Berberten
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Projekt DAF LF - z gry na biurko - Maacul - 29/12/2018, 11:34 PM
RE: Projekt DAF LF - z gry na biurko - Maacul - 24/03/2019 09:23 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Sponsor forum: EKLOCKI.NET - Sklep z klockami LEGO Warszawa