Logowanie Zarejestruj


Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 2 głosów - 5 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Projekt DAF LF - z gry na biurko
Autor Wiadomość
Dark Raven Offline
Zdradziecka Morda
**
Użytkownik

Skąd: THORN CT/LU/LWL
Liczba postów: 321
Dołączył: 05/11/2016
Reputacja: 4
Podziękował: 115
Podziękowano mu 97 raz(y)
Post: #46
RE: Projekt DAF LF - z gry na biurko
Cześć.

Też od pewnego czasu bawię się w druk 3D. Na razie sam wydruk, nie robię modeli (czasem coś drobnego jak breloczki czy elementy w Tinkercard), drukuję głównie gotowe projekty, figurki, przedmioty użytkowe.Biggrin2

Atera mnie wzięło na model ciężarówki, ma być duży, ładny i może kiedyś w przyszłości RC do niego.Tongue Chciałem wydrukować moją R730 ale nigdzie nie znalazłem modeli w skali 1:14

@Maacul, mam do Ciebie pytanie, czy nie widziałeś gdzieś w sieci kabiny do Scanii w skali 1:14? Do Skań znalazłem tylko jakieś fragmenty kabiny, koła i jedną całą, kompletną R500, ale jest gigantyczna!! Skala 1:8, musiałbym przeskalować...O_o
Znalazłem za to projekt FH z w skali 1:14, mam już z niego wydrukowaną prawie całą kompletną ramę, zawieszenie (z możliwością pod RCBig Grin), drukuję właśnie opony (matkobosko ile to czasuAngry ) i chciałbym zrobić z tego Scanię.
Może ktoś inny gdzieś widział w necie do pobrania kabinę i charakterystyczne elementy Scanii? Zanim kabinę FH zacznę drukować.:E
Pozdrawiam.

EDIT:
O ile niczego nie znajdę (a marzy mi się ta eRka...Rolleyes ), to będzie takie o VOLVO:
Image

Image
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 24/12/2020 02:11 PM przez Dark Raven.)
22/12/2020 02:02 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Projekt DAF LF - z gry na biurko - Maacul - 29/12/2018, 11:34 PM
RE: Projekt DAF LF - z gry na biurko - Dark Raven - 22/12/2020 02:02 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Sponsor forum: EKLOCKI.NET - Sklep z klockami LEGO Warszawa