Logowanie Zarejestruj


Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pomoc w odzyskaniu konta Steam
Autor Wiadomość
Nicko Offline
Map Maker / Modeller
****
Trucker

Skąd: Skawina, Małopolskie
Liczba postów: 253
Dołączył: 03/03/2018
Reputacja: 25
Podziękował: 387
Podziękowano mu 511 raz(y)
Post: #1
Pomoc w odzyskaniu konta Steam
Witam, potrzebuję pilnie pomocy z odzyskaniem konta na Steamie, bowiem dzisiaj ktoś mi ukradł konto.

Wszedłem sobie na stronę Counter Strike'a ze skinami, i kliknąłem taki przycisk Zaloguj przez Steam. Strona wyglądała legalnie i oficjalnie. Jak na wszystkich innych stronach, prosiło mnie o weryfikację. Weryfikacja wyglądała jak na innych stronach. Potem próbuję zobaczyć Steam, i okazuje się że wylogowało mnie ze Steama. Nie mogłem się zalogować, więc sprawdziłem pocztę i pisze, że mój numer telefonu i powiązany z nim Steam Guard został usunięty. Okazuje się teraz, że jakiś Rosjanin wszedł i usunął mojego Steam Guarda, zmienił nazwę użytkownika i hasło.

Oto zdjęcie IP i email tego rosjanina.
Image
Image
Image
Image

Próbowałem zgłosić to do supportu. Przeklikałem się w przyciski na oficjalnej stronie Steama - Moje konto zostało skradzione i chcę je odzyskać > Zmień hasło.
Wtedy każe mi strona Steama podać numer telefonu, email, lub nazwę użytkownika.
Nie mam żadnych z tych rzeczy, ponieważ włamywacz zmienił i nazwę użytkownika prawdopodobnie, i hasło i dodał swój numer telefonu na steam Guard.

Osobiście powiem, że pocztę, na której podstawie zakładałem konto na Steam, dalej mam do niej dostęp i jest bezpieczna.

PROSZĘ O PILNĄ POMOCWykrzyknik

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.
11/12/2019 02:30 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
Pomoc w odzyskaniu konta Steam - Nicko - 11/12/2019 02:30 PM
RE: Pomoc w odzyskaniu konta Steam - Rzepka - 11/12/2019, 02:38 PM
RE: Pomoc w odzyskaniu konta Steam - Nicko - 11/12/2019, 03:08 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Sponsor forum: EKLOCKI.NET - Sklep z klockami LEGO Warszawa