Logowanie Zarejestruj


Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 głosów - 5 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kacprzyk's screenshot gallery
Autor Wiadomość
Kacprzyk
Gość
Gość

Skąd:
 
Podziękował:
Podziękowano mu raz(y)
Post: #1
Kacprzyk's screenshot gallery
Siema!
W tym wątku będę publikował swoje screenshoty z American Truck Simulator.



Z racji, że w Europie jest, jak jest, postanowiłem wyjechać za ocean i spróbować swoich sił w Amerykańskim transporcie. Jeszcze przed wyjazdem upatrzyłem sobie pewien ciągnik, który spodobał mi się w swojej prostocie. Jest to Volvo VNL w największej kabinie (wnętrze standardowe), silnikiem D16, o mocy sześciuset koni, do tego mamy skrzynię I-shift, która posiada osiemnaście przełożeń, auto jest w moim ulubionym niebieskim kolorze, z kilkoma chromowanymi elementami. Do owego Volva zakupiłem izotermę w kolorze białym, która świetnie współgra z niebieskim ciągnikiem. To wszystko składa się w jedną całość i sprawia, że aż chce się jeździć.To tyle z informacji o zestawie, o firmie nie mam zbyt dużo do powiedzenie. Firma nazywa się Thermo Spedition, na razie posiadamy jeden zestaw i zajmujemy się transportem ładunków na naczepach typu izoterma. To tyle z moich wywodów na ten temat, w przyszłości będą się tutaj pojawiać kolejne posty, z kolejnymi zdjęciami i wypocinami z mojej strony.

Image

Image

Image

Spodobały Ci się moje zdjęcia? Kliknij przycisk "Podziękuj", napisz komentarz i oceń wątek poprzez zaznaczenie adekwatnej do Twojej oceny liczby gwiazdek w prawy górnym rogu, będzie mi bardzo miło. Ponadto zapraszam was na mojego Flickr'a, wystarczy, że klikniecie link, który znajduje się w mojej sygnaturze, możecie zostawić tam Followa, jakiś komentarzyk, tudzież Fave'a pod zdjęciem/iami. To wszystko z mojej strony, życzę miłego popołudnia i do zobaczenia. Cześć!
17/04/2020 04:15 PM
Odpowiedz cytując ten post
 Podziękowań: Bozo , PLAYER , Ziom , scaniadriverv8 , Michal_Z_gno , frugokwiatek
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Kacprzyk's screenshot gallery - Kacprzyk - 17/04/2020 04:15 PM
RE: Kacprzyk's screenshot gallery - Tedy - 17/04/2020, 04:27 PM
RE: Kacprzyk's screenshot gallery - Bozo - 17/04/2020, 06:41 PM
RE: Kacprzyk's screenshot gallery - Ziom - 18/04/2020, 11:11 AM
RE: Kacprzyk's screenshot gallery - DawidK - 19/04/2020, 06:27 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Sponsor forum: EKLOCKI.NET - Sklep z klockami LEGO Warszawa