Logowanie Zarejestruj


Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Crash na DK52 między Bielsko-Biała a Krakowem
Autor Wiadomość
befsztyk Offline
Użytkownik
**
Użytkownik

Skąd:
Liczba postów: 24
Dołączył: 21/10/2017
Reputacja: 0
Podziękował: 65
Podziękowano mu 17 raz(y)
Post: #9
RE: Crash na DK52 między Bielsko-Biała a Krakowem
Przeszedłem dzisiaj krucjatę z tą grą Big Grin Niestety wywalenie powyższych modów nic nie dało, nadal wywalało do pulpitu. Wściekłem się i wywaliłem wszystkie pozostałe mody - pozostawiając jedynie paczki od Jazzycata bez Overweight pack. Wreszcie przejechałem felerne miejsce bez crasha. Coś mnie tknęło i przywróciłem wszystkie wcześniej usunięte mody oprócz Route Advisora od wik412. Okazało się, że chyba właśnie on powodował crash w tym miejscu z nie wiadomo jakiej przyczyny. Przyszło mi też na myśl, że mogła to powodować naczepa z paczki Jazzycata (z tej standardowej) z którą byłem wtedy w trasie. Po wywaleniu Route Advisora gra cofnęła mnie z powrotem do W-wy więc gdy pokonałem felerne miejsce jechałem na pusto. Masz może jakieś przemyślenia odnośnie tego co napisałem i czy rzeczywiście ten Route Advisor mógł być powodem tego błędu?

Edit: To jednak chyba była wina tej naczepy z którą jechałem. Uparłem się, żeby mieć pewność czy to wina Route Advisora więc załadowałem go i w między czasie uaktualniłem paczki od Jazzycata bo zaktualizował wersje pod 1.37 dodając jakieś modele i być może usuwając błędy. Przejechałem przez oba pechowe miejsca bez problemu. Oby na tym moje problemy się skończyły Big Grin
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 29/06/2020 11:00 PM przez befsztyk.)
29/06/2020 09:39 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Crash na DK52 między Bielsko-Biała a Krakowem - befsztyk - 29/06/2020 09:39 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Sponsor forum: EKLOCKI.NET - Sklep z klockami LEGO Warszawa