Logowanie Zarejestruj


Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ETS 2 ETS2 STRASZNIE SIĘ ZAWIESZA!!
Autor Wiadomość
superpiotr4 Offline
Trucker
****
Trucker

Skąd:
Liczba postów: 386
Dołączył: 02/09/2019
Reputacja: 19
Podziękował: 283
Podziękowano mu 379 raz(y)
Post: #1
ETS 2 ETS2 STRASZNIE SIĘ ZAWIESZA!!
Witam was! Jako, że dawno był mój pierwszy wątek na forum na temat ETS 2 to chcę to nadrobić. Otóż nastąpił ciekawy problem. W czasie gry w ets 2 nagle w pewnym momencie całkowicie się zawiesza i nie chcę się odwiesić. Muszę go wyłączać przez Menedżer Zadań, choć czasami pojawiają się komunikaty typu, Euro Truck Simulator 2 nie odpowiada. Czy chcesz go wyłączyć? Jest to bardzo irytujące, zwłaszcza, że tutaj nie wywala na pulpit tylko całkowicie się zwiesza i nie chcę odwiesić. Sterowniki mam aktualne, jestem na wersji 1.22, gdyż cofnąłem z powodu niespełnienia wymagań na nowsze wersje. Próbowałem aktualizować sterowniki, nie pomogło, sprawdzałem spójność plików gry nic to nie dało, usuwałem i przywracałem folder, to też nic nie pomogło. Co jeszcze ciekawe, przed całkowitym zawieszeniem gry, mam dużo fps. Trzyma się w miarę limitu 25-35 FPS, choć czasem zdarzają się spadki do 9 FPS na średnio wysokich ustawieniach. Jeżeli chodzi o modyfikację, to mam promods v.2.01 (kompatybilny z wersją, którą obecnie posiadam) i DLC. Część DLC musiałem wyłączyć, bo nie działają na tej wersji, natomiast część mam włączoną. Raz mi się zdarzyło, że wywaliło na pulpit, a raz w trakcie ładowania. Jeszcze jedna ciekawa informacja. Jak tak stało się w Świnoujściu to póżniej pojawił mi się komunikat na czerwono przy wczytywaniu save, że nastąpił jakiś błąd i należy wybrać autosave. A jak mi się w innych miejscach tak działo, to takim wiadomości nie było. Bardzo proszę o pomocWykrzyknik Nie wiem, czy jest to wina lapka, bo inna gra działa poprawnie i nie wywala. A Game.log tu: https://pastebin.com/0CMyCs5Z Proszę o pomocWykrzyknik

Dzień 24 lutego 2022 r na zawsze wpisze się w kartę XXI wieku. Rosjanie zaatakowali o wiele mniejsze państwo, tylko dlatego, że chcieli należeć do dzisiejszej Europy! Podczas, gdy my klepiemy się po pełnych brzuchach, Ukraińcy wiążą koniec z końcem. Nie maja dostępu do bieżącej wody, prądu, a nawet żywności. Nie pozwólmy na to, aby biedny naród musiał cierpieć, przez ambicje PutinaWykrzyknik

Ty też możesz pomagać. Wystarczy, że za symboliczne 3,59 złotych zakupisz DLC Ukrainian Paint Jobs Dochody w 100% zostaną przekazane fundacji People in Need zaangażowanej na rzecz Wschodu! Nie czekaj! Pomóż im już dzisiaj!

Pomożesz, bo możesz. Masz to w genach Smile

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.
13/07/2020 10:36 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
ETS 2 ETS2 STRASZNIE SIĘ ZAWIESZA!! - superpiotr4 - 13/07/2020 10:36 PM

Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  ETS 2 gra się zacina demon*Pl 5 2,050 06/03/2023 11:19 PM
Ostatni post: superpiotr4
  ets sie zawiesza i nie odwiesza Qwertick 12 2,745 29/07/2020 08:27 PM
Ostatni post: Daras94
  ETS 2 uruchamia się w oknie ralfi83 3 2,553 14/07/2020 08:20 PM
Ostatni post: superpiotr4
  Gra zawiesza się patryk1827 8 1,842 13/07/2020 10:06 PM
Ostatni post: superpiotr4
  Zawiesza i wywala do pulpitu masiun1986 3 3,112 13/07/2020 09:56 PM
Ostatni post: superpiotr4

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Sponsor forum: EKLOCKI.NET - Sklep z klockami LEGO Warszawa