Logowanie Zarejestruj


Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ograniczenie prędkości w doradcy a znaki i mandaty ?
Autor Wiadomość
adamets2 Offline
Trucker
****
Trucker

Skąd:
Liczba postów: 298
Dołączył: 03/10/2020
Reputacja: 4
Podziękował: 190
Podziękowano mu 157 raz(y)
Post: #1
Ograniczenie prędkości w doradcy a znaki i mandaty ?
Pewno kolejne banalne pytanie, ale nie znalazłem sam odpowiedzi.

Jak to jest z tym ograniczeniem prędkości i łapaniem przez policję ? Jak wyczytałem - ograniczenie dla ciężarówek jest inne niż dla osobówek i nawet na autostradzie jest 120 km/h i taki znak to ja mogę jechać przepisowo 80 km/h ? I to pokazuje mi doradca drogowy ? Tylko w różnych krajach jest to różnie ? Np. we Francji można jeździć maksymalną szybkością 90km/h, a już w Niemczech nie ? I jak to jest z policją ? Ja wczoraj przejechałem prawie całe Niemcy 90 km/h i nie miałem żadnego mandatu, a we Włoszech na kilka chwil przyśpieszyłem do 90tki i miałem mandat za mandatem...

Czy te mandaty oprócz kasy wpływają na cokolwiek w grze ? Bo w sumie jeśli nie to trochę bez sensu, bo w realu to by chyba zabrano prawko kierowcy, który by nagminnie łamał przepisy, a tu mogę non stop powodować kolizje czy przekraczać prędkość...

Albo ja jestem taki dobry, albo ta gra jest po prostu za łatwa Smile

Od 10 lat nie grałem w żadną grę i myślałem, że już do końca życia w nic nie zagram i we wrześniu 2020r ODKRYŁEM TĄ GENIALNĄ GRĘ jaką jest ETS2/ATS i nic już nie jest takie, jak wcześniej... Smile
13/10/2020 10:59 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Ograniczenie prędkości w doradcy a znaki i mandaty ? - adamets2 - 13/10/2020 10:59 AM

Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Realistyczne prędkości. SharkM4X 3 1,749 23/03/2020 01:36 PM
Ostatni post: rafaelcz82

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Sponsor forum: EKLOCKI.NET - Sklep z klockami LEGO Warszawa