Logowanie Zarejestruj


Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ograniczenie prędkości w doradcy a znaki i mandaty ?
Autor Wiadomość
adamets2 Offline
Trucker
****
Trucker

Skąd:
Liczba postów: 302
Dołączył: 03/10/2020
Reputacja: 4
Podziękował: 194
Podziękowano mu 157 raz(y)
Post: #4
RE: Ograniczenie prędkości w doradcy a znaki i mandaty ?
(13/10/2020 12:48 PM)Ranger napisał(a):  Mandaty nie wpływają na nic oprócz finansów, ale pamiętajmy, że ETS jest jedynie grą i biorąc pod uwagę, że nie ma możliwości wyjścia z kabiny i robienia czegoś innego niż jazda (Jak na przykład w FS'ie) to brak konsekwencji w postaci zabrania prawa jazdy jest jak najbardziej słuszny. Gracz nie miałby co robić, gdyby zabrali mu prawo jazdy.

Dzięki bardzo za odpowiedź. Na pewno nie ma możliwości wyjścia z kabiny ? Widziałem w opcjach przycisków z klawiatury, że jest jakaś funkcja chodzenia, a w dziale Poland Rebulding jest filmik gdzie ktoś chodzi po Gdańsku... Myślałem, że jak się kupi własną ciężarówkę jest możliwość wyjścia...

Szkoda, że w grze nie ma jeszcze jednego trybu - jakiś misji np. przewieź to i to w takim i takim czasie bez kolizji np. z Gdańska do Barcelony... No, ale nie ma co narzekać... Jest otwarty świat, a to kocham w grach... Od misji niech będą inne gry...

Od 10 lat nie grałem w żadną grę i myślałem, że już do końca życia w nic nie zagram i we wrześniu 2020r ODKRYŁEM TĄ GENIALNĄ GRĘ jaką jest ETS2/ATS i nic już nie jest takie, jak wcześniej... Smile
14/10/2020 05:32 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Ograniczenie prędkości w doradcy a znaki i mandaty ? - adamets2 - 14/10/2020 05:32 AM

Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Realistyczne prędkości. SharkM4X 3 1,825 23/03/2020 01:36 PM
Ostatni post: rafaelcz82

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Sponsor forum: EKLOCKI.NET - Sklep z klockami LEGO Warszawa