Logowanie Zarejestruj


Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Brak możliwości przejechania
Autor Wiadomość
adamets2 Offline
Trucker
****
Trucker

Skąd:
Liczba postów: 298
Dołączył: 03/10/2020
Reputacja: 4
Podziękował: 190
Podziękowano mu 157 raz(y)
Post: #1
Brak możliwości przejechania
Cześć !

Od niedawna gram w ETS2 więc nie wszystko jest dla mnie jeszcze jasne... Wciąż mnie ta gra zaskakuje... Wczoraj miałem taką sytuację, że miałem długie zlecenie z Hamburga do Bolonii... Tuż przy granicy włoskiej w Austrii zjechałem na drogę ekspresową i na mojej stronie kompletnie nie było jak przejechać bo oba pasy blokowała policja... Zastanawiałem się co zrobić... O objeździe nie było mowy bo bym musiał praktycznie jechać przez Niemcy, całkowicie się cofnąć... Wjechałem więc na drugą stronę ze światłami awaryjnymi i pojechałem trochę pod prąd i skręciłem na swoją stronę. Okazało się, że znów były oba pasy zajęte tym razem przez helikopter i policję i parę samochodów i znów wjechałem na 2 stronę i znów (ale tym razem dłuższy odcinek) po poboczu ze światłami awaryjnymi... Oczywiście kara 2x za jazdę pod prąd... Wróciłem na swoją stronę tuż przez bramkami...

Pytanie brzmi tak: czy dobrze zrobiłem ? Czy to bug w grze czy takie rzeczy się zdarzają ? Cze w realnym życiu w takiej sytuacji stoi się w korku i czeka na odjazd policji czy np. też może wjechać na 2 stronę (chyba raczej nie, ale pytam bo nie wiem)... I czy może powinienem poczekać i odleciałby ten helikopter ? Czy w grze właśnie powinno się stanąć i poczekać ?

Od 10 lat nie grałem w żadną grę i myślałem, że już do końca życia w nic nie zagram i we wrześniu 2020r ODKRYŁEM TĄ GENIALNĄ GRĘ jaką jest ETS2/ATS i nic już nie jest takie, jak wcześniej... Smile
30/10/2020 12:21 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Brak możliwości przejechania - adamets2 - 30/10/2020 12:21 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Sponsor forum: EKLOCKI.NET - Sklep z klockami LEGO Warszawa