Logowanie Zarejestruj


Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Brak Piotrkowa Tryb. / brak nazwy Bielsko Biała
Autor Wiadomość
adamets2 Offline
Trucker
****
Trucker

Skąd:
Liczba postów: 298
Dołączył: 03/10/2020
Reputacja: 4
Podziękował: 190
Podziękowano mu 157 raz(y)
Post: #1
Brak Piotrkowa Tryb. / brak nazwy Bielsko Biała
Wczoraj oglądając YT przez przypadek zauważyłem pewne problemy jakie mam na swojej combo mapie z PR, że zginęły mi miasta Smile . Nie mam w ogóle Piotrkowa Tryb. ani jako miasto ani nie ma dróg i firm z tego miasta. Postanowiłem więc wrzucić na profilu testowym samo PM + PR i jest taki problem, że jak PR ustawi się poniżej PM (co jest nie właściwe ) pojawia się Piotrków jak na fotce poniżej, ale nie ma Łeby i wielu innych miast:
Image

Natomiast jak się ustawi PR nad PM co jest właściwe znika Piotrków jak na fotce poniżej:
Image

I to sprawdziłem wyłącznie na modach od PM i PR (nie było nic innego, ale fotka jest z mapy combo, ale tak było na samych też).

Natomiast 2 problem na mojej mapie combo to taki, że nie ma nazwy miasta Bielsko-Biała... Pojechałem tam kamerą 0 i nic się nie crashuje. Są firmy itd, ale chyba nie jest to traktowane jako Bielsko Biała tylko Katowice... I nie mam pojęcia co to może być przyczyną. Jakiś łącznik ? Jak myślicie ? Fotka poniżej:
Image

Ktoś już o tym na forum pisał wcześniej, że mu zginęły nazwy miast jak Bielsko Biała, Rzeszów i inne. U mnie chyba tylko zginęła ta Bielsko-Biała

Z góry dzięki za wskazówki

Od 10 lat nie grałem w żadną grę i myślałem, że już do końca życia w nic nie zagram i we wrześniu 2020r ODKRYŁEM TĄ GENIALNĄ GRĘ jaką jest ETS2/ATS i nic już nie jest takie, jak wcześniej... Smile
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 19/01/2021 01:13 PM przez adamets2.)
19/01/2021 01:13 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Brak Piotrkowa Tryb. / brak nazwy Bielsko Biała - adamets2 - 19/01/2021 01:13 PM

Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  brak ładunków specjalnych danielex 2 1,820 25/01/2021 11:46 PM
Ostatni post: Michaleczeq
  Brak plików all pro mods fixes i all poland rebulding fixes Pomocy! kuba560 0 1,338 21/11/2018 04:40 PM
Ostatni post: kuba560

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Sponsor forum: EKLOCKI.NET - Sklep z klockami LEGO Warszawa