Logowanie Zarejestruj


Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Russian Open Spaces - Nie potrafię :(
Autor Wiadomość
FanFan Offline
Użytkownik
**
Użytkownik

Skąd: Error 404: file not found
Liczba postów: 17
Dołączył: 05/01/2021
Reputacja: 0
Podziękował: 6
Podziękowano mu 0 raz(y)
Post: #1
Russian Open Spaces - Nie potrafię :(
Cześć Smile

Moi drodzy, składam sobie powoli combo map i do tej pory, udało mi się chyba z sukcesem połączyć ponad dziesięć map. Nie było lekko, ale kroczek po kroczku, mapy te zaczęły żyć odpowiednim rytmem.

Niestety zaciąłem się niemal na samym finiszu, ponieważ chyba już jedną z ostatnich map jakie chciałem dodać, było Russian Open Spaces.

Problem jest dla mnie o tyle dziwny, że nie mogę odpowiednio ułożyć Russian Open Spaces, nawet jeżeli instaluję ją, na czystym profilu i jedynie w połączeniu z RusMap.

Efekt jest zazwyczaj taki, że na przykład, jeżeli w Russian Open Spaces, pojawiają się na mapie, punkty z miastami i ich nazwy, to z kolei w RusMap, nazwy miast i punkty, które je symbolizują są niewidoczne. Drugi wariant jest podobny, z tym że wtedy pojawiają się nazwy miast w RusMap, ale za to znikają nazwy miast w Russian Open Spaces.
Próbowałem już rozmaitych ustawień, tych z forum, jak i tych prezentowanych przez Wombata, ale bez dobrego efektu.

Może macie jakiś pomysł i możecie mi podpowiedzieć co robię źle, bo ja już wyczerpałem wszelakie pomysły.
Poniżej zamieszczam, jeden z wielu układów, których do tej pory próbowałem, ale właśnie przy takim ustawieniu, znikają nazwy z RusMap.

Image
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 15/02/2021 09:31 PM przez FanFan.)
15/02/2021 09:27 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Russian Open Spaces - Nie potrafię :( - FanFan - 15/02/2021 09:27 PM

Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Kolejność RusMap i Russian Open Space. .:Seba11:. 0 1,377 11/01/2019 07:20 PM
Ostatni post: .:Seba11:.
  PM 2.32 + RusMap 1.8.1 + Russia open spaces - Jaka kolejność ? Maciek11 0 1,226 11/01/2019 06:40 PM
Ostatni post: Maciek11

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Sponsor forum: EKLOCKI.NET - Sklep z klockami LEGO Warszawa