Logowanie Zarejestruj


Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wydajność w wersji 1.40 i błędy.
Autor Wiadomość
Deczor Offline
Trucker
****
Trucker

Skąd: Dublin
Liczba postów: 479
Dołączył: 24/03/2014
Reputacja: 16
Podziękował: 280
Podziękowano mu 455 raz(y)
Post: #1
Wydajność w wersji 1.40 i błędy.
Witajcie, mam takie pytanie do Was, czy po ostatnim update gdzie został wprowadzony nowy system oświetlenia macie problem z ETSem? Mój wygląda następująco: podczas podróży w dzień światła mijania czy nawet długie nie rozświetlają cieni rzucanych przez obiekty co powoduje mam wrażenie wyraźne spadki FPSów, kiedy wirtualne słońce jest na horyzoncie i cienie są najdłuższe podczas przejazdu na przykład przez duży las z 60 fps dochodzi u mnie spadek do nawet 30, po wyłączeniu świateł które i tak nic nie rozświetlają, momentalnie FPSy wracają do 60, włączenie nawet awaryjnych w takiej sytuacji powoduje efekt skoków płynności w rytm kierunkowskazów. Smile Kiedy w opcjach całkowicie wyłączyłem cienie gra działa płynnie. Pierwszy raz na wersji 1.40 zagrałem w ATSa i nie zwróciłem uwagi jak działają światła w czasie dnia i zachowują się w stosunku do zacienionych miejsc ale jestem pewny że nie było problemów z wydajnością. Na pewno w wolnym czasie to sprawdzę. Dodam tylko że w nocy światła działają normalnie i oczywiście testowałem grę bez żadnych modów. Podzielcie się czy u was też coś takiego występuje czy to tylko ja mam jakiś dziwny problem, może w pośpiechu SCS przed wydaniem nowego dodatku mapowego chciał jak najszybciej wypuścić wersję 1.40 dokładnie jej nie testując i przegapili czeski błąd Tongue który zostanie wkrótce załatany.
28/03/2021 02:31 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Wydajność w wersji 1.40 i błędy. - Deczor - 28/03/2021 02:31 PM

Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  błędy aktywny187 0 330 22/08/2023 08:43 PM
Ostatni post: aktywny187

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Sponsor forum: EKLOCKI.NET - Sklep z klockami LEGO Warszawa