Logowanie Zarejestruj


Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Steam uwaga.
Autor Wiadomość
Deczor Offline
Trucker
****
Trucker

Skąd: Dublin
Liczba postów: 479
Dołączył: 24/03/2014
Reputacja: 16
Podziękował: 280
Podziękowano mu 455 raz(y)
Post: #1
Steam uwaga.
Zdaje sobie sprawę że macie świadomość że wasza biblioteka może zostać wykradziona, podzielę się z wami moim przypadkiem, być może kogoś to uchroni przed problemami. Dostałem wiadomość na Steamie od naszego forumowicza z prośbą o polubienie jego na stronie do której został podany link bo mu brakuje dwóch łapek w górę do dostania się do jakiejś grupy w CSie, po przywitaniu się z nim dostałem linka od niego co mnie już zdziwiło że pisał do mnie po angielsku, do tego styl nie pasował mi do jego wypowiedzi na forum, bardziej pasowało do opóźnionego małoletniego osobnika. Link prowadził do strony która wymagała zalogowania na konto Steam czego oczywiście nie uczyniłem więc tylko podejrzewam że mogło by mieć to złe zakończenie, oczywiście po kontakcie przez PW na naszym forum kolega nasz oświadczył mi że żadnych wiadomości do mnie nie wysyłał, napisał mi również że miał w przeszłości podobny przypadek. Tak piszę wam tylko o tym abyście uważali, może ocali to co bardziej roztargnionych od problemów które przez chwilę nieuwagi mogą nam troszkę namieszać. Jeżeli mieliście jakieś podejrzane sytuacje to może warto się nimi podzielić tak aby uczulić innych na ewentualne zagrożenia w sieci.
05/04/2021 11:19 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Steam uwaga. - Deczor - 05/04/2021 11:19 AM
RE: Steam uwaga. - Marcin D - 05/04/2021, 11:29 AM
RE: Steam uwaga. - RadolSzczecin - 05/04/2021, 12:45 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Sponsor forum: EKLOCKI.NET - Sklep z klockami LEGO Warszawa