Logowanie Zarejestruj


Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sindbad Przewozy Autokarowe
Autor Wiadomość
WitoldBoczynski Offline
Użytkownik
**
Użytkownik

Skąd:
Liczba postów: 80
Dołączył: 06/05/2019
Reputacja: 4
Podziękował: 61
Podziękowano mu 60 raz(y)
Post: #1
Sindbad Przewozy Autokarowe
Witam Wszystkich serdecznie po dluzszej przerwie



Mam zamiar wystartowac z przygoda Autkarowa. Na chwile obecna jak widac na zalaczonych fotkach, postawilem na mapie Promods 2.55 Sindbad Port w Opolu oraz obok prowizoryczny postój/ baze dla Autobusów. Na pozostałych fotkach mozna miedzy innymi zobaczyc Port Swiecko. Oczywiscie, ciezko jest odwzorowac 1:1 wszytsko tak jak ma to miejsce w realu. Postawilem także Dworzec Autobusowy w Berlinie i Warszawie. Stopniowo tam gdzie Dworcow Autobusowych nie ma, to bede je dodawać. Mam w planie urzeczywistnic trasy Firmy przewozowej Sindbad. Jesli jest ktoś zainteresowany dolaczeniem do projektu, zapraszam Smile Co dwie glowy to nie jedna. Nie planuje tworzenia forum, to raczej nie moja bajka i uwazam to za przestarzala technologie prowadzenia virtualnego biznesu. Na chwile obecna jazde opieram na autobusie marki Mercedes w modelu Tourismo. Oczywiscie wisienka na torcie bylaby Setra 517HD, nie mniej jednak nikt jeszcze nie był na tyle genialny azeby zrobic update do wersji 1.40 Ets2. Malowanie na Tourismo tez jest problemem, bo wychodzi mi rozowe, gdzie od wiekow nie mialem problemu z tworzeniem skinow to ten Turecki wymysł jest jakos dziwnie zrobiony, ze tekstury wychodza rozowe.

Bede informowac na biezaco w poczynaniach.

Pozdrawiam.


Image



Image



Image



Image



Image



Image
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 25/04/2021 09:08 PM przez WitoldBoczynski.)
25/04/2021 04:58 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Sindbad Przewozy Autokarowe - WitoldBoczynski - 25/04/2021 04:58 PM
RE: Sindbad Przewozy Autokarowe - VoreZ - 25/04/2021, 05:00 PM
RE: Sindbad Przewozy Autokarowe - Daras94 - 25/04/2021, 09:21 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Sponsor forum: EKLOCKI.NET - Sklep z klockami LEGO Warszawa