Logowanie Zarejestruj


Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 1 głosów - 5 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PR - Przyszłość wersji PR 3.0
Autor Wiadomość
RadolSzczecin Offline
Trucker
****
Trucker

Skąd:
Liczba postów: 942
Dołączył: 07/12/2014
Reputacja: 74
Podziękował: 1
Podziękowano mu 2589 raz(y)
Post: #11
RE: PR - Przyszłość wersji PR 3.0
Jakbyśmy się kilka lat temu 'bawili' w realne oznakowywanie to by nie było w PR-ce tego to co jest.
Zawsze byłem za tym że ma być znak/tablica kierunkowa na miasto/miasta i tyle - reszta to ozdobniki które mogą być ale nie muszą.
A na pewno nie ma co przy tym siedzieć z 3-4 osobami w ekipie.

p.s.
I tak były dodawane różne pierdoły, nowe tablice, znaki, dla atrakcyjności mapy.
tylko oczywiście malkontenci zaczeli sprawdzać oznakowanie w Google Maps...takim sposobem to Krakowa, Katowic, Zakopanego..itd..itd nigdy nie będzie na mapie...ale będziemy mieli za to realne tablice zmieniane wciąż na tych samych węzłach Tongue pomiędzy tymi samymi miastami od 5 lat Tongue

Jak ludzie pójdą po rozum do głowy (że nie można mieć wszystkiego)...to już nie będzie komu się chcieć przy mapie siedzieć i projekt padnie.
Nowe tereny napędzą i pociagną projekt, a nie zabawa w szczegółowe oznakowanie.
To tyle w tym temacie ode mnie.

Ankieta powinna być:
Chcecie 3-4 miasta całkiem nowe i nowe połączenia drogowe czy dalej wększa kosmetyka wciąż tych samych terenów?
(Warszawa to będzie przebudowywana (aktualizowana już chyba ze 3 raz)..z terenami Gdańska/Gdyni i teren wokół to chyba podobnie.
Zburzenie starej i przebudowanie pierwszy raz Warszawy to rozumiem...kolejnych nie bardzo.

EDIT:
Michaleczeq - teraz wiesz ile to pracy i m/w co ja robiłem by utrzymać to 'na powierzchni'by działało ...i dlaczego to pieprzłem....teraz sobie wyobraź dodatkowo sytuacje że promods nie wyda twoich terenów bo nie są zgodne z ich standardami Tongue (Ty tego problemu teraz nie masz)
Mimo wszystko - powodzenia Smile
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 25/05/2021 08:28 PM przez RadolSzczecin.)
25/05/2021 08:00 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika
 Podziękowań: topiq , Michaleczeq , panzerdragon , adamets2 , Michal_Z_gno , befsztyk , .:KoxTrucker:. , Ziom , err1911 , Bozo , WeiserPL
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
RE: PR - Przyszłość wersji PR 3.0 - RadolSzczecin - 25/05/2021 08:00 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Sponsor forum: EKLOCKI.NET - Sklep z klockami LEGO Warszawa