Logowanie Zarejestruj


Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 głosów - 5 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Prawie wszystko oprócz ROS, EAA, Australia - na 1.40
Autor Wiadomość
adamets2 Offline
Trucker
****
Trucker

Skąd:
Liczba postów: 298
Dołączył: 03/10/2020
Reputacja: 4
Podziękował: 190
Podziękowano mu 157 raz(y)
Post: #1
Prawie wszystko oprócz ROS, EAA, Australia - na 1.40
To jest moja mapa COMBO pod ETS2 1.40 - UWAGA WAŻNE - wraz z Iberią. Dwa mody tj. Finmark mod i Red Sea Map 1.3 już wymagają Iberii. Ponadto najnowszy ROEX 3.0 (narazie jest tylko płatny) w którym już połączono Turcję. Nie ma tu ROS bo są z nim ogromne problemy z połączeniem z innymi modami. Zamiast tego jest SibirMap, ale ROS też będzie w przyszłości jak wróci mi ochota na te tereny, a na pewno wróci.... Na obrazku mody z początku/końca każdej strony się powtarzają - to oczywiście dla czytelności. W rzeczywistości są pojedynczo. Na mapce są najnowsze "nowinki" jak Road to Asia czy ROEX w wersji 3.0 Jupi

Image

Na mapce z braku czasu pojeździłem tylko chwilę kamerą 0 po PR i granicy wschodniej. Nic nie wywaliło. Tak samo ładuje się mapka i nic nie crashuje. Oczywiście mapa jest wielka więc na połączeniach od ROEXa, które są obecnie nowe może coś być nie tak jak i w innych sektorach. Nie pozostaje mi nic innego jak po niej jeździć Smile Jak tylko znajdę jakiś błąd będę analizować sprawę i dam tu znać. Jeśli ktokolwiek by zauważył tu u mnie jakąś złą kolejność to proszę się odzywać w wątku.

Procedura w jaki sposób przeszedłem z 1.39: sprzedałem wszystkie garaże, zaparkowałem w garażu głównym jaki stworzyłem na początku samej gry, jeszcze na mapce wyłącznie od SCS Software. Następnie w MM usunąłem wszystkie mody, a następnie ręcznie usunąłem je z katalogu MOD. Następnie ściągnąłem wszystkie najnowsze mody jakie są pod 1.40 i wgrałem do katalogu MOD, a potem dodałem w MM. Działa... Smile Save z wersji 1.39 się wgrywają bez problemu.

Dodatkowo napiszę parę słów o płynności. Na chwilę obecną nie mam żadnych innych modów oprócz mapowych, nawet bibelotów do gabloty od Sisla. Gra pod 1.40 chodzi płynnie. Przynajmniej po PR.

Napiszę jeszcze, że bardzo polecam przesiadkę na 1.40 bo grafika jest mega Smile Nie tylko te wszystkie odblaski od światła, ale czytelniejsza, ostrzejsza jest całość.

Mapkę stworzyłem w oparciu o zalecenia z naszego forum oraz forów: ROEX, PM, PR jak i twórców z YT

Od 10 lat nie grałem w żadną grę i myślałem, że już do końca życia w nic nie zagram i we wrześniu 2020r ODKRYŁEM TĄ GENIALNĄ GRĘ jaką jest ETS2/ATS i nic już nie jest takie, jak wcześniej... Smile
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 09/06/2021 12:13 PM przez adamets2.)
08/06/2021 07:37 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
 Podziękowań: err1911
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Prawie wszystko oprócz ROS, EAA, Australia - na 1.40 - adamets2 - 08/06/2021 07:37 PM

Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Prawie wszystko oprócz EAA, Australia - na 1.39 adamets2 24 5,371 24/05/2021 10:26 PM
Ostatni post: Selevan
  Mega mapy Promods/TSM/ROS/EEA/Vanessa/ROEX itp. zamek9 1 2,305 27/03/2019 03:23 PM
Ostatni post: zamek9
Thumbs Up ETS2 1.31- Promods, RM,SR,RE,PolR,ParR,Emden,Scandi,YKS Tur,GS,PZ,EAA,China,ROS Gorion 5 4,768 05/08/2018 08:09 AM
Ostatni post: barzyga
Smile Moje mapy PM, PR, RM, ROS, SR, EAA, PJ, ROC, TURKEY, EGIPT i inne+ fixy i inne mody err1911 7 5,903 28/03/2018 04:05 PM
Ostatni post: szczepek25

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Sponsor forum: EKLOCKI.NET - Sklep z klockami LEGO Warszawa