Logowanie Zarejestruj


Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
GPS zgubił się w Salt Lake City
Autor Wiadomość
adamets2 Offline
Trucker
****
Trucker

Skąd:
Liczba postów: 298
Dołączył: 03/10/2020
Reputacja: 4
Podziękował: 190
Podziękowano mu 157 raz(y)
Post: #1
GPS zgubił się w Salt Lake City
W dziale o ATS jestem nowy, ale w ETS2 się udzielam... Smile

Przedwczoraj po raz pierwszy w życiu zainstalowałem sobie ATS więc jestem tu nowicjuszem. Wczoraj jadąc po trasie przez pomyłkę zjechałem do Salt Lake City i poczułem się jak w serialu "Strefa Mroku"... Hahahaha Smile bowiem GPS nie pokazał mi żadnej drogi w tym mieście ani sposobu wyjazdu z niego na autostradę... I tak błądziłem po tym pięknym mieście, przy okazji pod mostem miałem jakieś dziwne kolizje... Miasto jest super zrobione i zachodziłem w głowę dlaczego GPS w ogóle go nie widzi. Bo takie rzeczy dzieją się w ETS2 jak wjedzie się daleko na jakieś pole, albo ukrytą drogę. A tu miasto, stolica stanu i takie rzeczy... Nie wiem czy dobrze usłyszałem, ale kiedyś na YT jakiś twórca mówił, że w Ameryce nie wolno ciężarówkom wjeżdżać do miast i to jest ustawione domyślnie w grze. Szukałem tej opcji: czegoś w stylu "nie omijaj miast", ale nigdzie nie znalazłem.

Moje pytanie jest takie: Czy jest gdzieś taka opcja lub czy ktoś wie o co chodzi z tym Salt Lake City (i potencjalnie z innymi miastami)

Gram obecnie bez żadnych modów.

Dodam na koniec, że po 20 min. czasu realnego udało mi się opuścić Strefę Mroku....Smile Ale jadąc w nim po raz pierwszy za cholerę nie mogłem znaleźć wyjazdu na autostradę....

Od 10 lat nie grałem w żadną grę i myślałem, że już do końca życia w nic nie zagram i we wrześniu 2020r ODKRYŁEM TĄ GENIALNĄ GRĘ jaką jest ETS2/ATS i nic już nie jest takie, jak wcześniej... Smile
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 09/06/2021 12:23 PM przez adamets2.)
09/06/2021 12:21 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
GPS zgubił się w Salt Lake City - adamets2 - 09/06/2021 12:21 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Sponsor forum: EKLOCKI.NET - Sklep z klockami LEGO Warszawa