Logowanie Zarejestruj


Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 1 głosów - 1 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mój wkład w Fikcyjną Polskę-wyjaśnienia
Autor Wiadomość
buwek Offline
Najleniwszy map-maker
****
Trucker

Skąd: Polesie Lubelskie
Liczba postów: 493
Dołączył: 24/11/2018
Reputacja: 28
Podziękował: 332
Podziękowano mu 1149 raz(y)
Post: #8
RE: Mój wkład w Fikcyjną Polskę-wyjaśnienia
@Truckere może i te starsze dupy nie urywały ale nowe były w miarę dobrze zrobione. Najbardziej jestem dumny z Oleśnicy do której mam wielki sentyment teraz... Wink
Franka bym nie obwiniał bo robił co mógł by ratować projekt po odejściu Matameta. Zwłaszcza gdyby Matamet nie wrócił, to myślę że projekt dalej by żył i się mocno rozwijał, bo nawet z Frankiem się zgadałem by pomóc mu przy plikach. Ale nie ma sensu takie gdybanie Sad
Co do Poznania, sam nie wiem jak to oceniać. Mogło wyjść zajebiście: DK92 była odwzorowana w miarę dobrze, sam Poznań prawdopodobnie też zwłaszcza gdy dostałem od paru osób krytykę, ale zawierającą jednocześnie porady i miłe słowa, zacząłem wtedy mocniej się starać nad samym miastem.
Zresztą o czym tu gadać jak część osób wcześniej chwaliła tereny, ale gdy pojawiła się masowa krytyka to zaczęły mnie obrzucać błotem. Myślę że mogło wyjść ciekawie zwłaszcza gdyby te tereny były dobrze zrobione i pojawiły się jako niespodzianka przy wydawaniu.
Teraz temat jest raczej zamknięty, ten wątek już też by przydało się zamknąć bo miało być to proste oświadczenie.
Miłej nocki
PS. Szlak już zacząłem ponownie oddzielać, zagoniłem też do roboty testerów Polesia. Może coś z tego wyjdzie Wink

Jeśli podoba ci się moja twórczość, to dodaj podziękowanie na forum Smile
Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.
21/11/2021 10:12 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
RE: Mój wkład w Fikcyjną Polskę-wyjaśnienia - buwek - 21/11/2021 10:12 PM

Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Fikcyjna Małopolska 1:5 devpl 4 665 11/04/2024 08:13 AM
Ostatni post: xxtrokerxx

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Sponsor forum: EKLOCKI.NET - Sklep z klockami LEGO Warszawa