Logowanie Zarejestruj


Ankieta: Czy dobrze postąpili, przesuwając Austrię?
Tak, według mnie powinni te tereny mocno dopracować...
Nie, bo dalej będę jeżdził, po tej brzydkiej Austrii, co kuje mnie w oczy Smile
[Wyniki ankiety]
Uwaga: To jest publiczna ankieta, więc każdy może zobaczyć na co zagłosowano.
Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 3 głosów - 3.67 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Revising Austria [POTWIERDZONA!!]
Autor Wiadomość
superpiotr4 Offline
Trucker
****
Trucker

Skąd:
Liczba postów: 387
Dołączył: 02/09/2019
Reputacja: 19
Podziękował: 284
Podziękowano mu 383 raz(y)
Post: #3
RE: Revising Austria [POTWIERDZONA!!]
(27/11/2021 12:44 AM)jarson napisał(a):  Widać, że to co najmniej poziom wyżej niż przebudowa Niemiec. Bardzo liczę na ten update terenu. Jeździło się przez Austrię na wakacje do Chorwacji, odcinek Brno - Graz przez Wiedeń jest w tej skali już teraz całkiem nieźle oddany. Jeśli zrobią go pod kątem tekstur, roślinności i węzłów przynajmniej tak jak Niemcy, to będzie bardzo dobrze. Jeszcze tylko góry jak w Colorado lub przebudowie pn. Californi i miasta, zwłaszcza Wiedeń, na poziomie tych z ATSa lub najnowszych dlc do ETSa i będzie bajka.

Niemcy były już w miarę gęste, ale Austria na prawdę ma miejsce na 2, może 3 nowe miasta. To czy się pojawią będzie prognostykiem, czy możemy się realnie spodziewać słynnych brakujących miast podczas przyszłej przebudowy Polski.

Nie sądzę, że pojawi się więcej miast. W końcu 6 istniejących w grze są największymi, a inne lokacje, również dużych miast znajdują się w pobliżu istniejących. Być może pojawi się Bregenz, ale wątpię w to szczerze. Jak oni zwiększą obszar tych miast (jak robią to z Grazem), to wówczas tego miejsca będzie o wiele mniej. Jak tak stawiam, że raczej oni w tym odświeżeniu Austrii postawią bardziej na dodawaniu jakiś wsi przejazdowych, niewielkich miasteczek uzdrowiskowych, zwłaszcza na terenach Alp, ciągnących się mniej więcej na terenie Austrii od autostrady A8 Graz-Linz, do granicy z Szwajcarią. Może dodadzą też nowe punkty widokowe, coś, co te Alpy ładnie urozmaici. Na pewno poziom jest o wiele wyższy, tak samo jak z DLC (łatwo porównać DLC Going East z Iberią, czy Russią) i o to chodzi. Na tak piękny kraj, trzeba ogromnego profesjonalizmu i dlatego uważam, że to też była przyczyna przesunięcia wydania tej aktualizacji. Ciekawi mnie jedna rzecz, czy oni zabiorą się za Anglię, czy raczej teraz pójdą do Szwajcarii? Bo jak odświeżają góry w Austrii, to przy okazji mogą przenieść się do tego drugiego górzystego kraju. Zobaczy się, po wydaniu aktualizacji. Mam nadzieję, że na 1.44 będzie, już nie mogę się doczekać.

Dzień 24 lutego 2022 r na zawsze wpisze się w kartę XXI wieku. Rosjanie zaatakowali o wiele mniejsze państwo, tylko dlatego, że chcieli należeć do dzisiejszej Europy! Podczas, gdy my klepiemy się po pełnych brzuchach, Ukraińcy wiążą koniec z końcem. Nie maja dostępu do bieżącej wody, prądu, a nawet żywności. Nie pozwólmy na to, aby biedny naród musiał cierpieć, przez ambicje PutinaWykrzyknik

Ty też możesz pomagać. Wystarczy, że za symboliczne 3,59 złotych zakupisz DLC Ukrainian Paint Jobs Dochody w 100% zostaną przekazane fundacji People in Need zaangażowanej na rzecz Wschodu! Nie czekaj! Pomóż im już dzisiaj!

Pomożesz, bo możesz. Masz to w genach Smile

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.
27/11/2021 10:07 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Revising Austria [POTWIERDZONA!!] - superpiotr4 - 27/11/2021 10:07 AM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Sponsor forum: EKLOCKI.NET - Sklep z klockami LEGO Warszawa