Logowanie Zarejestruj


Ankieta: Czy dobrze postąpili, przesuwając Austrię?
Tak, według mnie powinni te tereny mocno dopracować...
Nie, bo dalej będę jeżdził, po tej brzydkiej Austrii, co kuje mnie w oczy Smile
[Wyniki ankiety]
Uwaga: To jest publiczna ankieta, więc każdy może zobaczyć na co zagłosowano.
Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 3 głosów - 3.67 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Revising Austria [POTWIERDZONA!!]
Autor Wiadomość
jarson Offline
Trucker
****
Trucker

Skąd:
Liczba postów: 234
Dołączył: 25/09/2015
Reputacja: 12
Podziękował: 105
Podziękowano mu 224 raz(y)
Post: #4
RE: Revising Austria [POTWIERDZONA!!]
1. Miałem na myśli miasta oznaczone tymi mniejszymi kropkami. Promods coś tam zmieścił, a SCS w podobnej rozmiarowo Litwie zmieścił bodajże 8 miast i ciasno wcale nie jest. Zobaczymy.

2. Myślę, że Szwajcaria będzie przed UK. Jeśli faktycznie robią to chronologicznie, to najpierw bedą chcieli dokończyć tereny przepisane z German Truck Simulatora. Austria i Szwajcaria były aktualizacją/dodatkiem do GTSa, który jest teoretycznie starszy od UK Truck Simulatora. Po skończeniu Niemiec, Austrii, Szwajcarii i Wielkiej Brytanii (mam nadzieję z aktualizacją w formie Irlandii, na wzór dodania Sardynii i Korsyki) myślę, że przyjdzie czas na „najmłodsze” tereny podstawki, czyli Niderlandy, Belgię i Luksemburg. Na koniec pewnie tereny podstawki obejmujące pierwsze dlc, czyli Polska, Czechy i Słowacja (no i Węgry, których w podstawce nie było). Wydaje się dobre kilka lat czekania na Polskę, ale z drugiej strony, patrząc na ewidentny wzrost poziomu przebudowy Austrii względem przebudowy Niemiec, to im później tym lepiej… Tongue

3. Smuci martwica tego forum… Sad

Moje fotorelacje z Dzikiego Zachodu: Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.
30/11/2021 06:35 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
 Podziękowań: superpiotr4
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Revising Austria [POTWIERDZONA!!] - jarson - 30/11/2021 06:35 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Sponsor forum: EKLOCKI.NET - Sklep z klockami LEGO Warszawa