Logowanie Zarejestruj


Ankieta: Czy dobrze postąpili, przesuwając Austrię?
Tak, według mnie powinni te tereny mocno dopracować...
Nie, bo dalej będę jeżdził, po tej brzydkiej Austrii, co kuje mnie w oczy Smile
[Wyniki ankiety]
Uwaga: To jest publiczna ankieta, więc każdy może zobaczyć na co zagłosowano.
Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 3 głosów - 3.67 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Revising Austria [POTWIERDZONA!!]
Autor Wiadomość
Michal_Z_gno Offline
..::Administrator::..
*******
Administrator

Skąd: Gniezno
Liczba postów: 15,103
Dołączył: 08/10/2010
Reputacja: 640
Podziękował: 34124
Podziękowano mu 15569 raz(y)
Post: #17
RE: Revising Austria [POTWIERDZONA!!]
(03/12/2021 10:45 PM)superpiotr4 napisał(a):  Nie zgodziłbym się do końca z tobą, że ilość graczy nie rośnie. Seba3711 na swoim kanale na yt, przedstawił przychód, dochód brutto i netto studia SCS i wcale nie widziałem, że od 2015 r. coś spadło, raczej wręcz przeciwnie wzrosło. Dla porównania, w 2015 r. w roku Eldorado przychód wyniósł 231 850 000 mln koron, aktywa wynosiły na ten czas 305 092 000 mln koron, a dochód netto 154 552 000 mln koron, natomiast w 2019 przychód wzrósł powyżej 2 razy, dochód prawie 2 razy, a aktywa wzrosły o prawie 4 razy. Na razie na ten rok są podane dane, możliwe, że w 2020 r. coś troszeczkę spadło przez wiadomo co, ale w 2021 r. powinno to wrócić do dawnej normy, bo sytuacja się ustabilizowała troszeczkę bardziej.... Polecam ci obejrzeć Michał: https://www.youtube.com/watch?v=5u-wR_tJv6o

Ale Panie kochany wysokość przychodów nie jest w tym przypadku równa wzrostowi zainteresowania graczy ponieważ na przestrzeni lat zmieniła się ilość sprzedawanych produktów przez SCS czyli w 2015 była to jedna gra i dwa główne DLC terenowe a obecnie są to dwie gry i 16 (jak dobrze to policzyłem :E) głównych DLC więc dochód musiał wzrosnąć ale nie ma to nic absolutnie wspólnego z przyrostem zainteresowania.
Czyli matematyka:
Sprzedasz 3 produkty po 1 zł i masz 3 złote od klienta
Sprzedasz 18 produktów po 1 zł i masz 18 zł od klienta
Jak widać klientów może być tyle samo a nawet trochę mniej a i tak zarobisz lepiej i statystki finansowe będą wzrostowe Tongue
Więc liczba klientów mimo, że będzie nawet niższa to zarobi się więcej ze względu na szerszy asortyment i tak jest w przypadku SCS.

Tak więc pisanie o przychodach to jest taki trik marketingowy aby pokazać graczom to co chcę się pokazać i jak to mawiał prezes Kurski "ciemny lud to kupi" (oczywiście bez obrazy bo to tylko taki żart) Tongue

Image
Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 04/12/2021 09:43 PM przez Michal_Z_gno.)
04/12/2021 09:24 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Revising Austria [POTWIERDZONA!!] - Michal_Z_gno - 04/12/2021 09:24 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Sponsor forum: EKLOCKI.NET - Sklep z klockami LEGO Warszawa