Logowanie Zarejestruj


Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Poważne zarobki z poważnego biznesu
Autor Wiadomość
buwek Offline
Najleniwszy map-maker
****
Trucker

Skąd: Polesie Lubelskie
Liczba postów: 493
Dołączył: 24/11/2018
Reputacja: 28
Podziękował: 332
Podziękowano mu 1149 raz(y)
Post: #1
Poważne zarobki z poważnego biznesu
Do rzeczy.

Otóż, ok. pół roku temu zakupiłem częściowo profesjonalne oprogramowanie do obróbki, głównie "restoracji" nagrań audio.
Takie cyfrowe rekonstruowanie nagrań ze wcześniejszych epok bardzo mnie pasjonuje, zwłaszcza gdy słyszę efekt końcowy... Smile
(Na marginesie-to będzie główne zajęcie, gdy się wypalę w ME, ale póki co są na to małe szanse)
Na allegro jest mnóstwo ofert ludzi, którzy oferują "Zgrywanie winyli i kaset na CD", biorą oni ok. 30zł za usługę tego że podepną parę kabelków, odtworzą i zmienią nośnik...
Więc czy ja, jako osoba która nie dość że zgra, to jeszcze dokona OBRÓBKI CYFROWEJ która znacznie polepszy jakość(nawet moje niskobudżetowe programy czynią cuda...) ma szansę na przebicie się i zarobienie drobniaków na dalszy rozwój w tej dziedzinie?
"ŁEE GÓWNIARZU WEŹ SIĘ ZA NAUKĘ" - takich nie pytam, nie samą szkołą człowiek żyje i chce też się rozwijać gdzie indziej...
Póki co mam tylko gramofon(i to przyzwoity, a nie plastikowe gówienko!), więc większość zamówień to by było oczyszczanie gotowych plików, lub usługa zgrania i naprawy dźwięku płyty winylowej, którą ktoś by mi wysłał... Koszty naliczałbym osobno dla każdego zamówienia - każdy nośnik jest mniej lub bardziej zjechany, może sprawiać inne problemy i wymagać innych nakładów pracy.
Tak jak mówiłem - uzbieram symboliczne 100zł, kupuję kolejne akcesorium, program.

Tak więc, dałoby radę? Są na tym świecie osobniki co chciałyby zgrać swoje zakurzone winyle, albo kasety? Tongue

Tutaj podrzucam, jak może brzmieć po obróbce materiał z płyty winylowej. Nie jest tak wspaniale, jakby zajął się tym ekspert z branży, są mankamenty, ale jestem wciąż zadowolony.


Skawiński - Skawiński (2021 unofficial remaster): https://www.youtube.com/playlist?list=PL...EwunxXMgfi
(Materiału jest jeszcze więcej gdyby ktoś był ciekawy...)

Pozdrawiam i dobranoc Smile

Jeśli podoba ci się moja twórczość, to dodaj podziękowanie na forum Smile
Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 02/03/2022 10:31 PM przez buwek.)
02/03/2022 10:28 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
 Podziękowań: Michal_Z_gno , legutek22 , UberMobiljusz (Mobilek) , Bozo
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Poważne zarobki z poważnego biznesu - buwek - 02/03/2022 10:28 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Sponsor forum: EKLOCKI.NET - Sklep z klockami LEGO Warszawa