Logowanie Zarejestruj


Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Fotoszopa u Dominik335.
Autor Wiadomość
Dominik335 Offline
Męczybuła
**
Użytkownik

Skąd: Kraków
Liczba postów: 29
Dołączył: 30/03/2014
Reputacja: 0
Podziękował: 44
Podziękowano mu 41 raz(y)
Post: #1
Fotoszopa u Dominik335.
Czołem!
Wracam po dłuuuuuuuuuuuuugiej nieobecności w ETS z uwagi na wiele zmian życiowych i zawodowych.
Jako, że zatęskniło mi się do Poczty Polskiej to we współpracy z kumplami którzy tam pracują udało mi się odtworzyć realne zestawy (z pomocą modów).
Poziom modyfikacji jakie ukazują się do ETSa, pozwolił niemal w 100% odtworzyć te wozy.
Zatem bez zbędnego !^#*&$ zaczynamy!

Zanim jednak przejdziemy do pocztowozów, to nadal istnieje moja vS czyli D.W Translog. Na razie wrzucam tylko XG+, z uwagi na to że obecnie grubo przebudowuje park taborowy.

Image

Image
Jedyne firanki z logiem A(u)daru jakie zostały to Kogelki, a Krone i Wieltonki zostały sprzedane. W przygotowaniu są izotermy Wieltona w nowej odsłonie barw.

Image

Iveco Stralis EEV #E5265 obecnie już archiwalny, bo WTT Kraków ma tylko Euro6 w nadwoziu XP.

Image

Iveco Stralis XP #E5230 z izotermą Wielton. Tutaj jeszcze na modelu SCS. Na 5 zdjęciu już naczepa właściwa.

Image

Image

Image

Image

Image

Jeden z dwóch najnowszych zestawów, czyli MAN TGX E6 XLX #E5353 z izotermą Wielton #E5354.
Image

Póki co tyle, za jakiś czas nowe zdjęcia z tras Pocztowych i zestawów z Transloga.

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.
Image
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 01/11/2022 02:14 AM przez Dominik335.)
06/10/2022 01:30 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
 Podziękowań: Ziom , Nicram , Michal_Z_gno
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Fotoszopa u Dominik335. - Dominik335 - 06/10/2022 01:30 AM
RE: Fotoszopa u Dominik335. - Dominik335 - 01/11/2022, 02:27 AM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Sponsor forum: EKLOCKI.NET - Sklep z klockami LEGO Warszawa