Logowanie Zarejestruj


Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Brak dodatków w tuningu, nie działające naczepy z modów
Autor Wiadomość
Nicram Offline
Vip
***
ViP

Skąd: Olkusz [KOL]
Liczba postów: 143
Dołączył: 03/04/2016
Reputacja: 6
Podziękował: 137
Podziękowano mu 268 raz(y)
Post: #1
Brak dodatków w tuningu, nie działające naczepy z modów
Dobry.
Tak jak w temacie szukam jakiegoś magika, który powie mi dlaczego przykładowo w Volvie FH5 przy niektórych pinezkach na aucie nie pokazują mi się w ogóle części tuningowe do kupienia w warsztacie. Dodatkowo taki sam problem mam z naczepami z modów a mowa tutaj o:

Trailer Kogel Pack v1.9 - ta naczepa w ogóle crashuje mi całą gierkę.

Krone Profiliner v1.2 - tutaj nie działa część dodatków. Dodatkowo naczepa na pusto jest bardzo ciężka, mimo że w samej grze waży on 7T czyli tylko 200kg więcej niż SCS-owska Schwarzmullerka z którą jeżdżę. Mimo wszystko zapinając tą naczepę, nie idzie się uciągnąć na pusto i jedzie się tak jakby się miało pełne 24T załadowane. Ktoś spotkał się z takim problemem?

Trailer Schwarzmuller Pack v1.5 - nie działa część dodatków. Screeny dla porównania zamieszczam poniżej. Tutaj dodatki nie działają, ale na szczęście nie crashuje mi gry tak jak w przypadku wspomnianej Kogelki.

WERSJA GRY: 1.45.1.6s

Mój widok na pinezki w warsztacie. Podobne problemy występują mi w Volvie FH5, że pinezka jest dostępna ale części do zakupu pod nią już nie.
Image

Tutaj natomiast pogląd jak powinna poprawnie działać modyfikacja.
Image

Mi na ten moment brakuje pomysłu co może być nie tak, co z czym się gryzie i skąd jest ten problem. Brak części występuje z tego co widzę przy tzw. "stickerach" czyli różnego rodzaju nalypkach oraz przy tych nieszczęsnych gaśnicach z przodu naczepy. Z góry dziękuję bardzo forumowiczom za okazane zainteresowanie oraz za wszelkie wskazówki i rady. Ok

(L) Mam tak samo jak ty, Miasto moje a w nim! (L)
08/10/2022 02:21 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
Brak dodatków w tuningu, nie działające naczepy z modów - Nicram - 08/10/2022 02:21 PM

Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Brak save po dodaniu modów lucas7911 0 187 02/09/2023 09:24 PM
Ostatni post: lucas7911
  ETS2 nie widzi modów Elwito 0 1,300 22/01/2019 01:44 PM
Ostatni post: Elwito
  Nie działające przewody Truckere 2 1,830 04/10/2018 08:28 PM
Ostatni post: Truckere

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Sponsor forum: EKLOCKI.NET - Sklep z klockami LEGO Warszawa