Logowanie Zarejestruj


Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ETS2 1.45 + DLC - mody na mapy
Autor Wiadomość
adamets2 Offline
Trucker
****
Trucker

Skąd:
Liczba postów: 299
Dołączył: 03/10/2020
Reputacja: 4
Podziękował: 192
Podziękowano mu 157 raz(y)
Post: #10
RE: ETS2 1.45 + DLC - mody na mapy
(11/03/2023 10:13 PM)Krashang napisał(a):  Nie, nie, źle mnie zrozumiałeś! Używam większości tych samych modów, co kiedyś (mapki + ładunki i traffic pack od Jazzycata), ale pod wersję 1.45. Jakąś wam wiedzę o modowaniu ETS2 mam i już dobrze wiem, że każdy update gry = update modyfikacji Big Grin

Wiem, że przez te 10 wersji sporo się pozmieniało i teraz, próbując nadążyć, założyłem ten wątek.

Ja co do zasady czekam na najlepszy moment i tworzę mapę combo pod najnowszą aktualizację i starcza na ok 0,5 czy 1 rok. A najlepszy moment jest właśnie teraz pod 1.46 bo moderzy mieli mnóstwo czasu żeby przetestować i wyeliminować ewentualne błędy. Gdzieś koło stycznia zrobiłem jakby pierwszą mapkę pod 1.46 i okazało się teraz, że dużo się pozmieniało. Np PM 2.63 został zastąpiony 2.64. Promodsi zrobili własny Greeat Steppe... Oczywiście jak ktoś bierze wyłącznie: PM/PR/RusMap/ROEX to może zmieniać co chwilę, ale przy ponad 120 modach to lepiej posiedzieć dłużej. Najlepszy moment to taki kiedy SCS zapowiada albo wprowadza betę następnego update lub ewentualnie pod nowe DLC. Fakt też jest taki, że jak już zaczęło się tworzyć mapę combo to potem jest tylko łatwiej bo już się zna podstawy. Nie wiem czy wiesz ale przy 1.44 było małe zamieszanie bo ROEX nie chciał wydać hybrida pod PR, a PR mówiło, że nie ma kompetencji. ROEX zapowiedział, że nigdy więcej nie zrobi i mapa combo była pod znakiem zapytania. Dzięki aktywności na forum ROEXa (w tym moim Smile ) ROEX zaskoczył wszystkich bardzo pozytywnie i zrobili. Tak więc najlepiej robić pod najnowszą, działającą wersję w momencie jak jest zapowiedziany następny update jak teraz 1.47. Wtedy mamy pewność, że wszystko powinno działać ok. Ja np. jak zrobiłem tą w styczniu to wgrałem jakieś mody na Italię, które niby miały działać i mi wywaliło grę w Bolonii, a teraz się okazało, że mod był chwilę i stwarzał problemy, a wtedy był przyklepany. I to był błąd, że nie poczekałem.

Od 10 lat nie grałem w żadną grę i myślałem, że już do końca życia w nic nie zagram i we wrześniu 2020r ODKRYŁEM TĄ GENIALNĄ GRĘ jaką jest ETS2/ATS i nic już nie jest takie, jak wcześniej... Smile
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 12/03/2023 02:22 PM przez adamets2.)
12/03/2023 02:21 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
ETS2 1.45 + DLC - mody na mapy - Krashang - 07/03/2023, 10:24 PM
RE: ETS2 1.45 + DLC - mody na mapy - Bozo - 07/03/2023, 11:26 PM
RE: ETS2 1.45 + DLC - mody na mapy - adamets2 - 12/03/2023 02:21 PM

Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Niekompatybilne mapy. Brakujące DLC? raventes 6 1,427 26/06/2021 12:19 PM
Ostatni post: Michaleczeq

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Sponsor forum: EKLOCKI.NET - Sklep z klockami LEGO Warszawa