Logowanie Zarejestruj


Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ETS2 1.45 + DLC - mody na mapy
Autor Wiadomość
Krashang Offline
Vip
***
ViP

Skąd:
Liczba postów: 201
Dołączył: 07/01/2018
Reputacja: 5
Podziękował: 20
Podziękowano mu 34 raz(y)
Post: #15
RE: ETS2 1.45 + DLC - mody na mapy
Cześć, tutaj ja ponownie, dograłem to Southern Region i połączenia drogowe na mapie widać i nic nie crashuje, także zdaje się być okej - no, tylko musiałem wrzucić sobie ferry moda z Bułgarii, bo prom normalnie był aż z Mesyny we Włoszech. Interesują mnie jeszcze trzy mody do mojej paczki, może coś tam o nich wiecie Tongue
- Norwegia. Widziałem moda na północno-zachodnie miasta w tym kraju na samej górze, tylko niestety wyleciało mi z głowy jak się nazywał. Czy ktoś, kto z niego korzysta może się tu podzielić nazwą/kolejnością/zawartością?
- Red Sea Map. To, z tego co widziałem, nakładka na Middle East od ProModsów stworzona przez Terramaps. Wgrałbym sobie to, no ale... oficjalny link jest tylko od nich, a najwyraźniej mają podobną politykę co twórcy Roex, czyli dostępna wyłącznie najnowsza wersja pod 1.46. Próbował ktoś z was tego pod 1.45 albo w ogóle samej mapy czy jest warta zachodu?
- Project Caucasus. Świetnie łączy ProMods z Gruzji z Kazachstanem z Great Steppe przez Azerbejdżan, ale podobno wymaga do działania Roex i dodatku w postaci AZGE, zgadza się?

No i cóż, nadal szukam modyfikacji zastępującej ziewanie kierowcy na pikanie tachografu Wink
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 08/04/2023 10:15 PM przez Krashang.)
08/04/2023 08:03 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
ETS2 1.45 + DLC - mody na mapy - Krashang - 07/03/2023, 10:24 PM
RE: ETS2 1.45 + DLC - mody na mapy - Bozo - 07/03/2023, 11:26 PM
RE: ETS2 1.45 + DLC - mody na mapy - Krashang - 08/04/2023 08:03 PM

Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Niekompatybilne mapy. Brakujące DLC? raventes 6 1,424 26/06/2021 12:19 PM
Ostatni post: Michaleczeq

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Sponsor forum: EKLOCKI.NET - Sklep z klockami LEGO Warszawa