Logowanie Zarejestruj


Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nagłe wyłączenie komputera, swąd spalenizny, i już się nie uruchamia :(
Autor Wiadomość
CzesieK_BS
Gość
Gość

Skąd:
 
Podziękował:
Podziękowano mu raz(y)
Post: #34
RE: Nagłe wyłączenie komputera, swąd spalenizny, i już się nie uruchamia :(
Ewentualnie może być to wina BIOSU. Resetowałeś płytę główną? Np. poprzez wyjęcie baterii z płyty lub przerzucenia wyłącznika? Mam na jednym kompie prywatnym (I7 4970K DC+ GTX 970 Gigabyte G1 Gaming +HDD WD Caviar Blue 2TB + SSD 256GB GoodRAM) zasilacz bequeit! 630W i siedzę sobie kiedyś na forum i wywaliło prąd w mieszkaniu ale tak że musiałem iść do sklepu po bezpieczniki ponieważ wywalił aż ten w rozdzielmi prądu w piwnicy. Po elektryków nie dzwoniłem bo na własną rekę to kosztuje a wkręcić bezpiecznik chyba umiem nie? Wymieniłem, zaplombowałem i super, prądzik jest ale komp nie startuje. Myślę sobie, no to kaplica zasilacz wszystkie podzespoły spalone, gwarancji nie ma szans. Ale tak myślę sobie że pokombinuje zanim pójdę płakać bo taki zestaw kosztuje. No i czytam czytam i jest odpowiedź żeby spróbować wyjąć baterię z płyty i wpiąć prąd i spróbować odpalić i... zaskoczyło! Wkładam baterię i działa. No kurna. Więc spróbuj zresetować płytę i odpalić bez baterii. Jak pomoże to chyba jedyna deska ratunku.
04/01/2015 01:08 AM
Odpowiedz cytując ten post
 Podziękowań: bumbumek , Aras.
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Nagłe wyłączenie komputera, swąd spalenizny, i już się nie uruchamia :( - CzesieK_BS - 04/01/2015 01:08 AM

Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Logitech G27 rozłącza się/nie łączy Driftmoon 1 1,901 30/06/2017 11:32 AM
Ostatni post: Driftmoon
  Pomocy, komputer się nie włącza. abuk 20 9,104 11/08/2015 11:08 AM
Ostatni post: .:KoxTrucker:.

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości
Sponsor forum: EKLOCKI.NET - Sklep z klockami LEGO Warszawa