Logowanie Zarejestruj


Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 2 głosów - 5 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[ME]-[ETS-2] zestaw 136 znaków E-17a-E-18a i nazw miejscowości do tablic kierunkowych
Autor Wiadomość
Adam.J Offline
Map Maker na Emeryturze.
****
Trucker

Skąd: Rzeszów
Liczba postów: 1,053
Dołączył: 05/12/2014
Reputacja: 82
Podziękował: 2638
Podziękowano mu 1172 raz(y)
Post: #17
RE: [ME]-[ETS-2] zestaw 55 znaków E-17a-E-18a i nazw miejscowości do tablic kierunkow
(30/01/2016 07:06 PM)RadolSzczecin napisał(a):  W sumi jedno i drugie jest niedbale zrobione.

Link do zestawu znaków miejscowości to jest paczka robiona na podstawie mojego szablonu i to jeszcze z baaardzo wczesnej, pierwszej wersji a autorem pierwowzoru jest chyba _PMA.... można to poznać po niedbałym i poszarpanym czerwonym pasku na znakach (dopiero później to poprawiłem i jest to w szablonie) a i same znaki są marnej jakości.(tło)
W srodku paczki jaką zapodał Adam.J jest plik z szablonem do Photoshopa mojego autorstwa - praktycznie to już jest bardzo nieaktualne - po prostu brzydkie.


A nazwy miejscowości na kierunki czyli 'overlay' to już nie moje dzieło ale jest to totalna katastrofa - po pierwsze trzeba dysponować odpowiednią czcionką używaną na takich drogowskazach a nie jakąś sc-fi , a po drugie umiejętnie wpisać taką nazwę aby była w miare równo.

Po prostu nazwy (litery) są krzywo i niedbałe - popracujcie trochę lepiej nad czymś co wrzucacie.
W sumie... do byle jakiej mapki można i dać byle jakie znaki - zależy kto co lubi.

Jak jesteś taki profesjonalista to udostępnij swoje znaki ( ja zrobiłem tak jak potrafiłem i za darmo) a jeżeli chodzi ci o szablon to po pierwsze sam go udostępniłeś publicznie nie powiem na jakim forum bo istnieje tylko do od czytu i sam tam się uczyłeś podstaw ME.

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.
31/01/2016 09:52 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
 Podziękowań: elot360 , .:KoxTrucker:.
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: [ME]-[ETS-2] zestaw 55 znaków E-17a-E-18a i nazw miejscowości do tablic kierunkow - Adam.J - 31/01/2016 09:52 AM

Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  [ME] Definicje dla kilku polskich miejscowości (2%) Narzew 1 2,783 15/01/2022 07:25 PM
Ostatni post: Antonerro18
  Definicje dla wszystkich miejscowości z woj. Podkarpackiego Narzew 2 1,836 06/08/2016 06:10 PM
Ostatni post: Narzew

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Sponsor forum: EKLOCKI.NET - Sklep z klockami LEGO Warszawa