Logowanie Zarejestruj


Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Szczuru - Amerykańcem po drogach Polski i ich bliskich sąsiadów.
Autor Wiadomość
Szczuru Offline
Kierowca prawie zawodowy.
**
Użytkownik

Skąd: Poland [KRA]
Liczba postów: 135
Dołączył: 09/11/2014
Reputacja: 7
Podziękował: 191
Podziękowano mu 161 raz(y)
Post: #1
Szczuru - Amerykańcem po drogach Polski i ich bliskich sąsiadów.
I'll bee back!
No to jestem!

Piła - Berlin




Aż chce się zanucić "On the road again...". Więc tak. Zaczynamy od nowa! Znalazłem w Pomorzu Zachodnim firmę! MID LOAD'S TRUCKING. Transport ładunków częściowych i całościowych. No to telefon czy zatrudnią kierowce z doświadczeniem na trasy krótkie i lokalne. Odpowiedź? Tak! Pakuje się i gnam do Szczecina. No i się nagnałem... odesłali mnie do Nowogradu do działu lokalnego. Tam po krótkiej rozmowie dostałem trucka! No i... kazali mi gnać do Piły gdzie mam go wziąść. Stał tam sobie taki ładny Kenworth T800 Day Cab. Baaaaardzo długa rama. Nie pytałem się dlaczego. Mam nim przelecieć kilka razy do póki nie dostane czegoś lepszego. Plusy są - Nowiutki i przebieg mały! Silnik ISX15 450km. No więc nie rozpakowałem się bo nie było gdzie Big Grin. Wszystko w torbie. Przychodzi do mnie pan w odblaskowej kamizelce i mówi że załadowany jestem. No to podszedłem po papiery i oczywiście zaczeły się problemy. Drukarka nawaliła. No i był problem ale zaradni byli na tyle że zgrali co trzeba na Pendrive'a i pognali gdzieś po czym wydrukowano mi to co trzeba. No to w trasę! Do Berlina samo nie pojedzie!

Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image

Pogoda była piękna! Zakwaterowałem się w hotelu i poszedłem spać. Jutro kolejne zlecenie. W tym samym miejscu!

Możecie liczyć na większą ilość fotek Big Grin
29/05/2015 08:22 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Szczuru - Amerykańcem po drogach Polski i ich bliskich sąsiadów. - Szczuru - 29/05/2015 08:22 PM

Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Zabłądził na drogach! ZbieglyMorson 193 42,740 20/01/2024 09:03 PM
Ostatni post: mazurski_separatysta
  Moje podróże po wirtualnych europejskich drogach. abi.sztama 206 31,857 20/06/2023 07:26 PM
Ostatni post: Tedy
  Kręcenie się po drogach z Gabrielem Driftmoon 31 9,058 20/06/2020 07:37 PM
Ostatni post: Ziom
  Z Rene-GAD`em po drogach Europy. Rene-GAD 1,033 278,158 11/06/2020 07:03 AM
Ostatni post: Rene-GAD
  Grzesiu na drogach Europy Grzechosław 25 8,105 13/08/2018 11:00 PM
Ostatni post: Misiek123

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Sponsor forum: EKLOCKI.NET - Sklep z klockami LEGO Warszawa