Logowanie Zarejestruj


Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Co byście chcieli ujrzeć w kolejnych aktualizacjach ETS2 ?
Autor Wiadomość
polik1997
Gość
Gość

Skąd:
 
Podziękował:
Podziękowano mu raz(y)
Post: #99
RE: Co byście chcieli ujrzeć w kolejnych aktualizacjach ETS2 ?
Chciałbym dorzucić swoje 2 grosze więc powiem tak. Jak mówili poprzednicy tachograf... Chyba najważniejsze w tej grze, no co do AI to też przydałoby się go ulepszyć bo dla mnie naprzykład to ciężarówki AI rozpędzają się cholernie szybko, żebym ja miał jechać w równi z nimi to musiałbym przyspieszać na full gazie w automacie na adapcyjnej skrzynce biegów. To może być głupie ale powinni dać animację tych złączy ciężarówki do naczepy że jak już podepniemy naczepę to te złącza mogłyby być też podłączone do naczepy a nie wisiały poprostu bo bez podłączenia to nawet byśmy nie ruszyli z miejsca Big Grin Kolejne to realne dźwięki silników.. Nie pamiętam ale chyba do MAN i Renault to jakby poprostu były te dźwięki skopiowane, Wg mnie one nie są wgl realne, niby ludzie (gracze) tworzą dźwięki jako MODy ale np. Ja chciałbym usłyszeć normalną skakankę z silniczkiem przykładowo R6 a nie V8. kolejna sprawa to obroty silnika, no jak sami wiecie i można to zauważyć, że w automacie te obroty silnika przy zmianie biegu zachowują się dziwnie, tzn. nie ma płynności. Jest poprostu skok na kolejny/poprzedni bieg. I chyba to by było na tyle z tych rzeczy które można byłoby zrobić i które chyba są realne do zrobienia no ja nie wiem bo programistą nie jestem także prosze nie oskarżać mnie o jakieś cuda niewidy Big Grin
18/09/2016 04:10 PM
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Co byście chcieli ujrzeć w kolejnych aktualizacjach ETS2 ? - polik1997 - 18/09/2016 04:10 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Sponsor forum: EKLOCKI.NET - Sklep z klockami LEGO Warszawa