Logowanie Zarejestruj


Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Praca Szczura w Wynajmie busów Etrucks.pl!
Autor Wiadomość
Szczuru Offline
Kierowca prawie zawodowy.
**
Użytkownik

Skąd: Poland [KRA]
Liczba postów: 135
Dołączył: 09/11/2014
Reputacja: 7
Podziękował: 191
Podziękowano mu 161 raz(y)
Post: #1
Praca Szczura w Wynajmie busów Etrucks.pl!
Część #1 Witam!
Prowadziłem kiedyś firmę zajmującą się transportem amerykańskimi ciężarówkami. A więc pewnego dnia spróbowałem sił i zdałem na kategorie D, potem na D+E i postanowiłem pracować dla siebie (Stawiam na niezależność). Zacząłem szukać busika i znalazłem ogłoszenie dotyczące autobusu. Troszke odchodziło to od moich kryteri gdyż szukałem czegoś małego. Ogłoszenie na OLX.pl, zdjęcia rozmazane i opis: "Witom, mom na spszedasz Ikarusa 280 co nim ja i syn wozilim ziemnioki i świnie ale nos policjo zatrzymała i dała mandata za brak prawo jazdy, a taki był fajny i go zimniokomi obładywywali to jeszcze jechoł! My dbalim o niego to silnik sprowny a siedzenio czyste, środek toż czysty bo my wykładali szmotami jak wieźlimy świnie bondź zimnoki." No i faktycznie, czysty ale miejscami zdarzały się lekkie przybrudzenia, rdza troszke dawała o sobie znać. No to myśle, pojade, zobaczę nawet żeby się karnąć kawałek. Podjechałem, wyszedł rolnik z synem i pokazali ikarusa. "My go od ruskich kupili. Fajnie silnik pracuje. Lepiej od traktora świnie woził. Nie narzekały, na boga przysięgam!" Nawet czysty, w środku, siedzenia wymontowane stały w garażu. Stało tylko przednie okryte folią. W kabinie to samo, siedzenie folią okryte, kierownica w pokrowcu. Silnik ładnie gada. Cena niska bo tylko 7 500zł. No więc zgodziłem się. Ikarusa umyłem, do silnika części kupiłem i zacząłem szukać pracy!

Część #2 Chodze sobie po stacji w Grabowie i widze ogłoszenie:
"Firma PKP PLK, PKP Inter City, oraz PKP Przewozy Regionalne poszukują
Osób prywatnych bądź włascicieli firm przewozowych do organizacji komunikacji autobusowej na trasie Dworzec PKP Grabowo Gdańskie <-> Dworzec PKP Kossakowo, po upadku lini PKS na tych terenach. Wolne brygady to Brygada 1 i 2. Prosimy chętnych o konakt intercity@pkp.pl badź 800-850-25." Myśle sobie: "No to idealna robota dla mnie i dla mojego Ikarusa!" Dzwonie do PKP i umawiam się na spotkanie. Wczoraj pojechałem, przedstawiłem co i jak i zgodzili się! Dostałem jedną brygadę. Potem wpadłem na warsztat i obkleiłem ikarusa. PKP zgodziło się dopłacić mi za reklamę na autobusie. Na razie Ikarus prezentuje się tak:
Image
Image
Image
Image
Image
No więc szerokości mobilki!

Image
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 21/09/2015 07:51 PM przez Szczuru.)
20/09/2015 01:33 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
 Podziękowań: Michal_Z_gno
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Praca Szczura w Wynajmie busów Etrucks.pl! - Szczuru - 20/09/2015 01:33 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Sponsor forum: EKLOCKI.NET - Sklep z klockami LEGO Warszawa