Logowanie Zarejestruj


Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zaawansowane podłączanie naczepy.
Autor Wiadomość
RadolSzczecin Offline
Trucker
****
Trucker

Skąd:
Liczba postów: 945
Dołączył: 07/12/2014
Reputacja: 75
Podziękował: 1
Podziękowano mu 2599 raz(y)
Post: #5
RE: Zaawansowane podłączanie naczepy.
Cytat:Nowy element rozgrywki jest całkowicie opcjonalny – wymagana będzie zmiana odpowiednich ustawień aby aktywować ten zaawansowany system podłączania. Oceńcie najpierw swój poziom umiejętności cofania zanim włączycie tą funkcję ?

Standardowy system pozostawiał znaczny margines błędu przy podłączaniu naczepy. Możliwe również było używanie łatwiejszego sposobu poprzez podjeżdżanie do naczepy pod nieprawidłowym kątem. Nowy system w pełni korzysta z silnika fizyki i symuluje towarzyszące podłączaniu naczepy reakcje – zmierzycie się z codziennymi problemami prawdziwych kierowców. Wymaganie od nowych graczy tak dużej precyzji mogło by być bardzo zniechęcające, więc standardowo gra będzie korzystała ze starego systemu.

Opis ładnie brzmni ale to tandeta i wyssane z palca.
Podjechalem pod naczepe pod kątem do oporu i nawet lekko ją stuknęłem (bez uszkodzeń) i naczepa mi się sama podpieła.

Po prostu trwa to tylko dłużej o tą krótka animacje (której i tak nie widać z kabiny) niż obecnie i wydaje mi się że jest łatwiejsze - nie trzeba stukać w 'T"

Dodatkowa opcja, ale czy faktycznie potrzebna?
Cos nowego to zawsze fajnie że dodali...ale mam wrażenie że pracujący nad dodatkami nie czytają co fani gry by faktycznie chcieli.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 20/05/2016 05:26 PM przez RadolSzczecin.)
20/05/2016 05:24 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
 Podziękowań: .:KoxTrucker:. , bumbumek , limowski , Nicram
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Zaawansowane podłączanie naczepy. - RadolSzczecin - 20/05/2016 05:24 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Sponsor forum: EKLOCKI.NET - Sklep z klockami LEGO Warszawa