Logowanie Zarejestruj


Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Odwieczna wojna relacji Fan-Modder>SCS
Autor Wiadomość
nirwana9 Offline
MOCNY SZEF!
***
ViP

Skąd:
Liczba postów: 808
Dołączył: 05/02/2011
Reputacja: 85
Podziękował: 631
Podziękowano mu 761 raz(y)
Post: #5
RE: Odwieczna wojna relacji Fan-Modder>SCS
@Borsuk - 1 sprawa: a gdzie ty tu widzisz taki sam temat co dałeś link ? - w tym linku nie ma takich pytań, ten temat mój zawiera pytania na które trzeba odpowiedzieć, jeśli ktoś umie czytać i wypowiedzieć się. 2 sprawa : Gdzie tutaj jest prowokacja - jak wyżej napisałem zadałem pytania i chcę poznać wasze zdania na te pytania.

@xUserN - Fakt faktem, że lepiej kupować od prywaciarzy modyfikacje a Ci prywaciarze uzyskują nielegalny dochód bez odporowadzania podatków i vatów i pierdół typu ZUS. Ale jest też druga wada kupowanych modów - takie mody potem trafiaja w sieć z powodu "handlu" albo kasa przepada bo sprzedajacy nie udziela aktualizacji na nowsze wersje gry- a SCS swoje DLC aktualizuje na dany patch nic nie płacąc dodatkowego Smile A u prywacia byś musiał dopłacić ze 15 zł by chciało mu się zaktualizować.

@donmarkos1 - Tak kwota DLC jest duża i faktycznie dużo sobie za to zażyczyli (jeżeli chodzi o mapy) i zgadzam się z Tobą jak najbardziej, nawet jak cena o te 5 euro mniejsza to więcej klientów
30/08/2016 06:25 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Odwieczna wojna relacji Fan-Modder>SCS - nirwana9 - 30/08/2016 06:25 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Sponsor forum: EKLOCKI.NET - Sklep z klockami LEGO Warszawa