Logowanie Zarejestruj


Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 2 głosów - 5 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Najstarsza część mapy
Autor Wiadomość
Tomek-GB Offline
Użytkownik
**
Użytkownik

Skąd:
Liczba postów: 65
Dołączył: 23/05/2014
Reputacja: 5
Podziękował: 16
Podziękowano mu 38 raz(y)
Post: #3
RE: Najstarsza część mapy
Jeżeli to jest przypinka z twojej strony kolego Adam.J to słabo się postarałeś. Pozwolę sobie tutaj zamieścić dwa linki specjalnie dla ciebie które to może rzucą światło abyś mógł zrozumieć co to jest "Symulator"
https://pl.wikipedia.org/wiki/Komputerow...ymulacyjna
http://www.gry-online.pl/slownik-gracza-....asp?ID=92
Osobiście śledzę twórczość SCS Software praktycznie od początku od 2002 roku kiedy to powstała gra Hard Truck: 18 Wheels of Steel i posiadam całą kolekcję wszystkich pozycji na dyskach, stworzonych w SCS więc coś nie coś wiem na ten temat. Mapa powstała w 2010 roku na potrzeby German Truck Simulator dla niemieckiego wydawnictwa Randomedia (obecnie Astragon) i od tamtej pory nie była modernizowana a jedynie były doklejane do niej następne części które notabene były wykonane na to samo kopyto jak : Austria, Szwajcaria i ten kawałek Włoch. Dopiero na mapie Benelux zaczęło coś świtać ku innemu oczywiście pominąłem tu mapę UK gdzie pierwszy raz pojawiły się ronda. Potem pierwsze DLC Going East gdzie stworzono w miarę przytulny klimat wschodni dodano pokaźną ilość jednopasmowych dróg i możliwość wyprzedzania gracza przez pojazdy AI. DLC Scandinavia była chyba stworzona (tego nie wiem na pewno) w cichej kooperacji z ProMods co zaowocowało piękną mapą i siecią nowych skrzyżowań. DLC Vive Le France to znów inna historia ponieważ jest kilka skrzyżowań zaczerpniętych ze starej mapy ale są poszerzone i pododawane są do nich pasy. Ogólnie zauważyłem że jest szeroko i jest dużo więcej prostych odcinków a nie jak na Niemczech prawo-lewo-prawo-lewo totany gzygzak na wszystkich autostradach. Więc dalej z całą stanowczością upieram się że SCS mógłby zabrać się do renowacji tego zabytku, trochę ją poprostować, wymienić część skrzyżowań i przerobić te nieszczęsne małe stacje paliw do których zjeżdża się bezpośrednio z pasa autostrady. Myślę że mogłoby to być robione nawet częściowo do każdego Update-a kilka dróg i po pewnym czasie sytuacja by uległa radykalnej zmianie. Na dzień dzisiejszy muszę poczekać na nową mapę ProMods bo oni przynajmniej ten problem rozwiązali po części. Więc nie pisz proszę że nie odróżniam gry od rzeczywistości bo nie mam dwunastu lat, kręconych włosów i nie chodzę do piątej klasy.
17/01/2017 03:26 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
 Podziękowań: limowski , siedlecki95
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Najstarsza część mapy - Tomek-GB - 16/01/2017, 04:18 PM
RE: Najstarsza część mapy - Adam.J - 16/01/2017, 06:25 PM
RE: Najstarsza część mapy - Tomek-GB - 17/01/2017 03:26 AM
RE: Najstarsza część mapy - ŁukaszSTK - 17/01/2017, 06:48 AM
RE: Najstarsza część mapy - Misiek - 17/01/2017, 10:05 AM
RE: Najstarsza część mapy - Tomek-GB - 17/01/2017, 10:50 PM
RE: Najstarsza część mapy - Narzew - 18/01/2017, 02:11 PM
RE: Najstarsza część mapy - Shivy - 18/01/2017, 02:55 PM
RE: Najstarsza część mapy - mrzumi - 19/01/2017, 04:06 PM
RE: Najstarsza część mapy - Tomek-GB - 10/03/2017, 07:03 AM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Sponsor forum: EKLOCKI.NET - Sklep z klockami LEGO Warszawa