Logowanie Zarejestruj


Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Które mody na mapy z tymi DLC
Autor Wiadomość
Wojciech V8 Offline
Trucker
****
Trucker

Skąd:
Liczba postów: 427
Dołączył: 14/08/2017
Reputacja: 4
Podziękował: 536
Podziękowano mu 425 raz(y)
Post: #4
RE: Które mody na mapy z tymi DLC
Jestem w sytuacji takiej jak ty. DLC East + Scandynavia. Od siebie polecę troszkę skromniejszą alternatywę dla PolReb. Great Poland. Może nie ma dużo dodanych miast, ale zawsze coś. Gwarantuję, że z jazdy po kraju będziesz czerpał większą przyjemność niż na Polsce SCSowej. http://etrucks.pl/thread-42408-post-2780...#pid278021
Do tego RusMap, linku chyba nie muszę dawać. Jest wschodni klimacik oddany mocno. Jeśli przerzucimy się z drogi SCSu, na zestaw map wymieniony powyżej, będziemy w niebo wzięci. Gra znacząco się różni. Rozgrywka ma swój klimat, a jazda jest bardziej frapująca.

Lub mapa na osobnym module. Hungary Map. Mapa w skali 1:3, czas leci o wiele wolniej. Niestety na tej mapie nie pojeździłem za dużo z idiotycznego powodu... Gre zaczynamy od zera, a mi po prostu nie chcę się nabijać dużego levelu na scsowych modelach. Mody na ekonomię nie działają. Sad Z tego co troszkę patrzyłem, drogi, porozstawiane auta wyglądają o wiele naturalniej, realniej. http://etrucks.pl/thread-30627.html (na ostatniej stronie wrzuciłem fixa pod 1.30)

Podsumowywując - Na Twoim miejscu pobrałbym to i to i jeździł głównie na profilu z RM i GP, a sporadycznie robił trasy na mapce Węgier. Wybór należy jednak do Ciebie.
19/02/2018 04:41 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Które mody na mapy z tymi DLC - Krashang - 18/02/2018, 11:45 PM
RE: Które mody na mapy z tymi DLC - Kamil - 18/02/2018, 11:58 PM
RE: Które mody na mapy z tymi DLC - Wojciech V8 - 19/02/2018 04:41 PM

Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Promods lub inne mapy bez dlc Italy dominik_SKIPPER 2 2,327 04/05/2018 06:47 PM
Ostatni post: dominik_SKIPPER

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Sponsor forum: EKLOCKI.NET - Sklep z klockami LEGO Warszawa