Logowanie Zarejestruj


Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 głosów - 5 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Revisiting Germany - Odbudowa Niemiec
Autor Wiadomość
mrzumi Offline
Trucker
****
Trucker

Skąd:
Liczba postów: 121
Dołączył: 11/11/2011
Reputacja: 6
Podziękował: 35
Podziękowano mu 97 raz(y)
Post: #21
RE: Revisiting Germany - Odbudowa Niemiec
Cytat:Bydgoszcz jest większym ośrodkiem przemysłowym i transportowym w regionie (co prawda Toruń ma bliżej do A1, ale niedługo będzie gotowa S5 w kujawsko-pomorskim, która połączy Bydgoszcz z A1, Poznaniem, Wrocławiem itd.), Bydgoszcz jest bardziej zaludnionym miastem. Ponadto Bydgoszcz już w pewnej formie miejscowości przelotowej jest na mapie
Nie neguję. Zapytałem jednak z przekąsem, wiedząc że administracja kuj-pomu jest podzielona między te dwa ośrodki. I Bygoszczanie będą uważać że Bygdoszcz, a Torunianie że Toruń. A większości reszty Polski ganz egal, byle by jedno było.

Cytat:w sumie według mnie to mało tam zrobią bo mały teren. A jak zrobią wasze niektóre życzenia to bedzie co kilka metrów coś. A wracając do Niemiec to bardzo dobrze zrobili gdyż niemcy w ets 2 są najnudniejszym krajem, a teraz z umiejętnościami co scs wypracowało to dostaniemy dlc niemcy za darmo. I myślę że po wrogach będzie Anglia.

To to małe piwo, ale często są wnioski od miejszych ośrodków, podkreślające ich wagę dla transportu.
A w sumie gdyby Wielton... to by wypadało zrobić Wieluń... ;-)

Cytat:Mam nadzieję, że oni poprawią sieć dróg, dodadzą autohofy, poprawią ring Berlina, A2 (tak, aby była realna) i A9. Bo to co jest na oryginalnej mapie to jakaś żenada. Wiem, rozumiem, że mapa Niemiec jest najstarsza itd., no ale jak coś robić to albo grubo albo wcale. Bo jeśli poprawią tylko roślinność i parę budynków dodadzą to będzie lipa :/
Myślę że matamorfoza będzie na poziomie Promods. Oczywiście z optymalizacja SCS ;-)

Cytat:Ekipa PM raczej by nie sprzedała swojej mapki, dwa to aby mogła ona stać się jakimś oficjalnym DLC musiałaby mieć gruby remont (optymalizację itp.) - wiadomo co ujdzie na sucho w modzie nie ujdzie w oficjalnym DLC, kolejna rzecz to autorów modeli i elementów na mapce PM jest wielu i każdy musiałby wyrazić zgodę na wykorzystanie jego modeli itp. oraz dostać swoją dolę a z tym też pewnie nie byłoby zbyt łatwo Tongue
A i też gracze by się wkurzyli lekko ujmując jakby musieli wydać jeszcze raz kasę na te same tereny więc tu jedyne wyjście to właśnie ten lifting mapki.
W rzeczy samej.
Cytat:Ps. mrzumi co do zatrudniania modderów to moim zdaniem to, że ktoś jest z różnych stron Europy nie musi być wcale problemem ponieważ taką pracę można przecież wykonywać zdalnie (wystarczy dobry sprzęt i internet w domu) Tongue A do Pragi można sobie tam jeździć kilka razy w miesiącu (wiadomo nie wszystko można w takiej pracy załatwić online) i wtedy odległość to nie problem bo są przecież samoloty i można w ok 2 - 3 godzin znaleźć się w Pradze z drugiego końca Europy.
Nie neguję, aczkolwiek to co mówisz by raczej miało zastosowanie do stolic większych Państw.
Z Lublina by mi pozostawały albo loty Lufthansą - w jedną stronę zawsze było całkiem sporo - niewiele ponad 4h z przesiadką, w drugą dopiero od niedawna przesunęli lot z Pragi tak, że można przesiąść się w Monachium ;-).
A koszty takiej podróży? 2,5-3 tysiące w dwie strony ;-) Chcielibyście żeby budżet za wasze zakupione dodatki był wypłacany na bilety lotnicze w dużych ilościach? ;-). Alternatywnie to (oprócz własnego auta) nie dotrę do Pragi poniżej 12h.

Cytat:Tak więc o ile problemem może być ten wspomniany przez Ciebie wiek, chęci do podjęcia takiej pracy czy też finanse to logistycznie jest to do ogarnięcia i nie trzeba wcale przeprowadzać się do Pragi.

Jest jeszcze jeden aspekt. Zarządzanie zespołem rozproszonym w różnych lokalizacjach, gdzie większość to młodzież dla której to pierwsza praca. A to nie jest hop siup ;-)

Cytat:Myslicie że dlaczego północne Włochy są poprawione w podstawce zamiast tylko w dlc?
Głównie po to żeby zmniejszyć efekt przeskoku między starą mapą a nową. De facto wykonać lekki ułamek odświeżania mapy ;-)
02/06/2018 10:31 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
 Podziękowań: Michal_Z_gno
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Revisiting Germany - Odbudowa Niemiec - mrzumi - 02/06/2018 10:31 AM
RE: Revisiting Germany - Odbudowa Niemiec - Macixxo - 15/07/2018, 08:41 PM
RE: Revisiting Germany - Odbudowa Niemiec - Macixxo - 15/07/2018, 08:51 PM
RE: Revisiting Germany - Odbudowa Niemiec - Macixxo - 15/07/2018, 08:59 PM

Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  New ETS2 Paint Jobs Pack: Germany Rabtuś 0 2,484 01/10/2014 04:31 PM
Ostatni post: Rabtuś

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości
Sponsor forum: EKLOCKI.NET - Sklep z klockami LEGO Warszawa