Logowanie Zarejestruj


Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 2 głosów - 5 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Projekt DAF LF - z gry na biurko
Autor Wiadomość
Maacul Offline
Użytkownik
**
Użytkownik

Skąd:
Liczba postów: 85
Dołączył: 29/12/2018
Reputacja: 3
Podziękował: 6
Podziękowano mu 129 raz(y)
Post: #7
RE: Projekt DAF LF - z gry na biurko
Kolejny raport sytuacyjny. Zadziwiająco wręcz bezproblemowo i ładnie jakościowo udało się wydrukować nadkola, jednakże ich spasowanie to już osobny rozdział. Palce pocięte od rzeźbienia nożykiem, poklejone od SuperGlue, ale summa summarum zderzak udało się ożenić z nadkolami i wszystko wygląda nawet spójnie.
Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.

Elementy świeżo posklejane, dziś już tego nie ruszam w obawie że niedoschnięty klej puści, na pewno uroniłbym łezkę. Już się boję co będzie przy pasowaniu kabiny. Czas teraz na szpachlowanie defektów na całości, łączeniu, a następnie szlifowanie na gotowo, łącznie z poprawkami szlifów na zderzaku. Później całość w podkład, jeśli nie wyjdą niezauważone grubsze niedociągnięcia - element będzie już ostatecznie gotowy żeby nanieść docelowy lakier.

Ja tymczasem zaczynam walczyć z przygotowaniem do druku modelu kabiny. Nie wiem jeszcze jak to rozwiązać, w ilu częściach ją drukować, jak je podzielić. Jeśli bym chciał drukować całą kabinę bez tylnej ściany, to ze względu na podpory utrzymujące dach przed "popłynięciem" w czasie druku, zajęłoby to przeszło 14 godzin. Nie ukrywam, że szkoda mi i czasu i filamentu nie mając pewności, że wszystko wyjdzie. Co za tym idzie, kabina prawdopodobnie zostanie pocięta na 5 części.
Paka.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 06/01/2019 12:50 AM przez Maacul.)
06/01/2019 12:45 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
 Podziękowań: Michal_Z_gno
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Projekt DAF LF - z gry na biurko - Maacul - 29/12/2018, 11:34 PM
RE: Projekt DAF LF - z gry na biurko - Maacul - 06/01/2019 12:45 AM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Sponsor forum: EKLOCKI.NET - Sklep z klockami LEGO Warszawa